2021-08-16

Już od dzisiaj można wysłać swoje zgłoszenie w konkursie "Wolontariat w jednym zdjęciu" organizowanym przez stowarzyszenie LEVEL UP. Celem uczestników jest wysłanie zdjęcia wraz z krótkim opisem swojej działalności wolontariackiej. Do konkursu mogą przystąpić osoby pomiędzy 13 a 30 rokiem życia.

2021-08-11

Chciałbyś odnaleźć swoje miejsce w świecie IT? Miałeś do czynienia z językiem PHP i chcesz poznać technologie związane z jednym z najszybciej rozwijających się sektorów rynku IT? Skorzystaj z okazji i dołącz do Akademii Orba!

2021-08-06

Enactus Poland przy współpracy z Standard Chartered Polska przygotował darmowy program szkoleniowy on-line #BrightYourFuture, kierowany do studentów, absolwentów szkół wyższych i policealnych, dotkniętych ekonomicznymi skutkami pandemii COVID-19 (utrata zatrudnienia, brak możliwości zdobycia nowego miejsca pracy, brak możliwości zdobywania nowych kwalifikacji), a także młodzieży chcącej zdobyć nowe doświadczenie i umiejętności.

2021-08-05

Chcesz poznać świat reklam w Internecie od podszewki? Myślisz o zmianie branży, a może zastanawiasz się, czy kariera w marketingu to coś dla Ciebie? Zgłoś się na staż z bootcampem w prestiżowej krakowskiej agencji! Pierwsza edycja programu startuje już w sierpniu!

2021-08-03

Zapraszamy na Javeloper 2021 (online) - największą polską konferencja poświęconą Java. W tym roku konferencja odbywa się w dniu 23.09.2021 roku w formie transmisji online. Skierowana jest do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, specjalistów cloud i big data. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez największe polskie gwiazdy związane z Javą oraz z prelegentów wiodących firm zajmujących się Java w Polsce. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększy rangę wydarzenia.

2021-07-30

Weź udział w VIII edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2020/2021. Temat przewodni konkursu to „Inteligentne sieci elektroenergetyczne – rozwój i eksploatacja”.

2021-07-29

Zapraszamy do udziału w konkursie o nagrodę Instytutu Metropolitalnego za najlepszą pracę dyplomową dotyczącą problematyki miejskiej i metropolitalnej. Termin zgłoszeń upływa 15 sierpnia 2021 r.

2021-07-29

Zauważasz potrzebę zmian? Chcesz mieć realny wpływ na przyszłość polskich lasów? Masz pomysł na projekt, rozwiązanie lub aplikację, które wprowadzi prawdziwą innowację w leśną technologię? Wiesz, jak wprowadzić rozwiązania, które zwiększą świadomość na temat lasów? Podczas tegorocznej edycji Hackathonu Wizja Rozwoju '21 masz szansę rozwijać dowolny pomysł, w dowolnej technologii.

2021-07-27

Inkubator Innowacji Społecznych utworzony przez Partnerstwo Caritas Archidiecezji Przemyskiej i Podkarpackiej Akademii Przedsiębiorczości Katarzyna Podraza zaprasza do składania FISZEK INNOWACJI w ramach projektu pt. „INNOES – program grantowy na rzecz innowacji społecznych w obszarze dostępności”.

2021-07-27

SIEGENIA GROUP nieustannie poszukuje młodych i utalentowanych ludzi, ukierunkowanych na zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych. To dobra informacja dla wszystkich studentów, którzy stawiają na praktykę i poprzez programy stażowe chcą rozwijać swoje umiejętności. Dzięki nim studenci mogą poznać strukturę funkcjonowania firmy „od podszewki” i na własnej skórze przekonać się, czy wybrany przez nich kierunek jest tym właściwym. Jak przekonuje pracodawca, płatne staże to także dobre rozwiązanie dla studentów, którzy dopiero próbują określić kierunek swojej kariery.