2021-07-27

SIEGENIA GROUP nieustannie poszukuje młodych i utalentowanych ludzi, ukierunkowanych na zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych. To dobra informacja dla wszystkich studentów, którzy stawiają na praktykę i poprzez programy stażowe chcą rozwijać swoje umiejętności. Dzięki nim studenci mogą poznać strukturę funkcjonowania firmy „od podszewki” i na własnej skórze przekonać się, czy wybrany przez nich kierunek jest tym właściwym. Jak przekonuje pracodawca, płatne staże to także dobre rozwiązanie dla studentów, którzy dopiero próbują określić kierunek swojej kariery.

2021-07-22

Jest to 3 tygodniowe darmowe szkolenie online (06.09-24.09.2021r.) skierowane do studentów i absolwentów kierunków informatycznych z całej Polski.

2021-07-22

Wakacyjna edycja QA Fest powraca! Już w ten czwartek, 22 lipca o godzinie 17.00 zapraszamy Was na bezpłatne wydarzenie, podczas którego prelegenci odkryją przed wami tajniki ze świata testerskiego.

2021-07-22

Academy of Businesswomen Leaders to jeden z flagowych programów Fundacji im. Lesława A. Pagi, mający za zadanie rozwój młodych, ambitnych kobiet, rozwijanie ich kompetencji zawodowych i społecznych oraz kształtowanie postaw, którymi kierować się będą w dorosłym życiu. Program przeznaczony dla studentek ostatnich lat studiów oraz absolwentek do 27. roku życia.

2021-07-19

Od stycznia br. Województwo Podkarpackie stało się członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Obszarów Górskich „Euromontana”. Na stronie sieci pojawiła się informacja dotycząca możliwości odbycia stażu w biurze w Brukseli (od września 2021 r. do lutego 2022 r.). Wnioski należy przesłać do 06.08.2021 r.

2021-07-14

Dostępny jest już najnowszy numer miesięcznika „Architektura & Biznes” - 7/8|2021 - „Architektura i polityka - ile zarabia architekt w Polsce?” E-wydanie numeru jest do pobrania BEZPŁATNIE DLA WSZYSTKICH .

2021-07-12

Profesor Adam Glapiński,Prezes Narodowego Banku Polskiego, zaprasza absolwentów/tki uczelni wyższych do udziału w kolejnej edycji - Programu „Staże Prezesa NBP”. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 lipca.

2021-07-12

Najnowsze e-wydanie magazynu „Architektura & Biznes” 7/8/2021: „Architektura i polityka - ile zarabia architekt w Polsce?” do pobrania BEZPŁATNIE DLA WSZYSTKICH.

2021-07-09

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów ogłosiła nabór na wolne stanowiska w służbie cywilnej. Konkretne oferty, wymagania stawiane przed kandydatami, sposóby aplikacji oraz więcej szczegółow są dostępne na stronie internetowej. Zapraszamy do aplikowania!

2021-07-09

W imieniu organizatorów Nagrody AgroBioTop zapraszamy do zgłaszania kandydatur do tego ważnego wyróżnienia. Celem Nagrody jest promocja nauki polskiej poprzez wyróżnianie aktywnych zawodowo młodych uczonych, których uznane osiągnięcie z zakresu biotechnologii przyczyniło się do rozwoju nauk rolniczych i wnosi wybitny wkład w rozwój rolnictwa. W edycji 2021 w sposób szczególny premiowane będą osiągnięcia, przyczyniające się lub mogące się przyczynić do realizacji idei rolnictwa zrównoważonego.