Dodano: 2023-12-05 Citi, programy edukacyjne dla studentów: Job Simulations

Nowa platforma edukacyjna uruchomiona przez Citi, a przeznaczona dla studentów. Są to tzw. job simulations. Platforma ta zawiera 6 modułów w sześciu różnych ścieżkach biznesowych (m.in. finanse i software development). Przejście każdego z modułów daje możliwość doświadczenia tego, jak wygląda codzienna praca specjalistów Citi z tych dziedzin, ponieważ zadania zostały skomponowane tak, by odzwierciedlać realne scenariusze.

Kilka istotnych informacji:

• to narzędzie jest darmowe dla studentów
  • studenci mogą rozwiązywać zadania w dowolnym momencie, mogą również przerwać każdy moduł i wrócić do jego wykonywania później
  • zadania zostały zaprojektowany tak, by uczyć praktycznych umiejętności
  • po ukończeniu każdego z modułów, studenci otrzymują e-certyfikat, który można zamieścić w CV i profilu na LinkedIn
  • platforma ta jest udostępnione tylko w języku angielskim
  • narzędzie to jest dostępne na stałe

Tutaj link do platformy: https://careers.citigroup.com/students-and-graduates/job-simulations.html#vitualprogram