Aktualności

2023-02-01

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na jutrzejsze warsztaty z Wojewódzkim Urzędem Pracy na temat "Podstaw Efektywnej Komunikacji". Warsztaty odbędą się jutro o godzinie 13:00 w sali 319 - budynek V1. Zapraszamy do rejestracji - 17 743 2066 Ilość miejsc ograniczona!

2023-01-25

Niemiecki start-up "ELEVEL Academy" zaprasza na szereg interaktywnych, bezpłatnych 2-godzinnych webinarów - od programowania (np. Python), zarządzania projektami po uczenie maszynowe i wiele innych. Misją tej młodej firmy jest umożliwienie studentom i młodym profesjonalistom nauki poszukiwanych na całym świecie umiejętności w interaktywny sposób, niezależnie od wybranego kierunku studiów.

2023-01-25

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w zajęciach z programowania mających na celu wprowadzenie do Javy osób, które do tej pory nie miały styczności z tym kompilującym się językiem. Java jest obecnie jednym z trzech najpopularniejszych języków wśród programistów wg. Tiobe.com i mimo, że może wydawać się być nieprzystępna, to w rzeczywistości wcale taka nie jest!

2023-01-24

Umiejętność gromadzenia danych, ich analiza oraz wizualizacja to kluczowe w dzisiejszym świecie kompetencje, dzięki którym firmy mogą rozwijać się i osiągać przewagę konkurencyjną. Chcesz dołączyć do grona inżynierów danych, którzy napędzają światowe gospodarki? Zacznij od udziału w bezpłatnym szkoleniu EPAM, które ułatwi zdobycie nowych kompetencji i cenionych na rynku pracy umiejętności.

2023-01-24

Poznań Biznes Partner oraz JD Business Solutions serdecznie zapraszają na bezpłatny warsztat pt. Nowe narzędzia w nauce i rozwoju - Zastosowanie TTRPG w treningu umiejętności.

2023-01-24

Trwa rekrutacja do IV edycji Szkoły Liderów programu "Administracja pod kontrolą"! Jeśli jesteś zainteresowany funkcjonowaniem administracji publicznej aplikuj do 9 lutego 2023 r.

2023-01-24

MetaMixer to inicjatywa powstała w celu stworzenia przestrzeni do edukacji, nawiązania współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy artystami, inwestorami i ludźmi z branży IT, którzy są ciekawi, a nie wiedzą, od czego zacząć. W ramach projektu organizowane są darmowe spotkania dot. nowych technologii, sztuki i inwestowania. W spotkaniach można uczestniczyć na żywo oraz na stream online.

2023-01-20

Europejska Agencja Wykonawcza ds. Badań Naukowych (European Research Executive Agency, REA) zaprasza osoby do współpracy w ramach 5-miesięcznych, płatnych staży w programie Blue Book, które potrwają od października 2023 r. do stycznia 2024 r. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 31 stycznia br. o godz. 12:00.

2023-01-19

Informujemy, że Stowarzyszenie „CRAS” – Centrum Rozwoju Aktywności Społecznej, jako jedyna organizacja z województwa podkarpackiego, otrzymała środki finansowe z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z przeznaczeniem dla studentów ostatnich lat studiów wyższych oraz absolwentów. Dzięki tym środkom pragną zaoferować wsparcie z zakresu aktywizacji zawodowej dla osób z niepełnosprawnościami.

2023-01-13

W ramach Sieci Firm Przyszłości PFR (zespół dużych firm w Departamencie Rozwoju Innowacji w PFR) przygotowaliśmy kolejny bezpłatny kurs online „Współpraca w projektach B+R". Jest to ważny krok dla każdej organizacji, która potrzebuje wiedzy i inspiracji do poznania w praktyce, jakie są obustronne korzyści współpracy biznesu i sektora naukowo-badawczego.