Aktualności

2022-05-17

Szukasz perspektywicznej pracy? A może po prostu nowej ścieżki kariery? Masz 18-29 lat, nie masz stałego zatrudnienia i zastanawiasz się jak rozpocząć przyszłościową karierę w zawodzie, w którym ciągle brakuje specjalistów? Poznaj możliwości zawodowe jakie daje marketing internetowy i rozpocznij swoją ścieżkę z bezpłatnym programem Kariera Jutra!

2022-05-17

 Rozpocznij karierę w obszarze IT! Poznaj swoje możliwości razem z Nami.   Ucz się od ekspertów, pracując dla globalnego innowatora danych, jakim jest Lingaro.  Rozwijaj swoje umiejętności i zdobywaj wiedzę, która będzie kluczowa na starcie Twojej kariery.  

2022-05-17

Wystartowała V edycja Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego, organizowana przez Fundację EFC. Nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych przyznawana jest autorom i autorkom publikacji dotyczących edukacji w trzech kategoriach – naukowej, publicystycznej i specjalistycznej. To forma docenienia prac, które trafnie odpowiadają na aktualne wyzwania, przed którymi stoi polski system edukacji, a tych przed nami coraz więcej. Prace do konkursu można zgłaszać do 30 czerwca.

2022-05-17

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy (OPI PIB) uruchomił profesjonalny, płatny program stażowy KomITywa. Nasza inicjatywa skierowana jest do absolwentów lub ambitnych studentów ostatniego roku informatyki lub kierunków pokrewnych.

2022-05-17

Wakacje kojarzą się z wypoczynkiem w atrakcyjnych miejscowościach, ale dla wielu osób to również możliwość podjęcia dodatkowej pracy. Biedronka daje szansę na połączenie jednego z drugim. Rozpoczęła rekrutację pracowników sezonowych do sklepów zlokalizowanych nad morzem, w górach i w okolicy mazurskich jezior.

2022-05-17

„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju.

2022-05-17

Firma inStreamly zajmująca się marketingiem w obszarze streamingu gier komputerowych i esportu ZAPRASZA na płatny program stażowy, skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych i wyższych.

2022-05-17

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje kolejną edycję wydarzenia Perspektywy Woman in Tech Summit 2022 https://womenintechsummit.pl/, które odbędzie się 7-8 czerwca 2022 i gościć będzie ponad 10 000 uczestniczek i uczestników (5 000 na miejscu i dodatkowo 5 000 online) – ze 100 krajów świata. Wydarzeniu patronuje 60 największych firm technologicznych oraz najlepsze uczelnie techniczne z Polski i ze świata https://womenintechsummit.pl/#partners.

2022-05-17

EY, jako globalna organizacja jest świadoma konieczności światowej zmiany i aktywnie działa w tym obszarze. Z tego względu stworzyliśmy konkurs Better Working World Data Challenge. Ma on na celu danie studentom możliwości sprawdzenia się i rozwoju w międzynarodowym przedsięwzięciu, aby znaleźć rozwiązania dla jednego z najtrudniejszych problemów współczesnego świata – kwestii zrównoważonego rozwoju.

2022-05-17

Oferty realizowane sąt w ramach projektu „Stawiamy na pracę” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności oraz pozostawanie bez zatrudnienia.