Aktualności

2023-06-01

Grant Naukowy DKMS skierowany jest do młodych naukowców, którzy swoją pracę skupiają przede wszystkim wokół immunologii i hematologii transplantacyjnej, doświadczalnej, klinicznej, a także zagadnień diagnostycznych, terapeutycznych i związanych z dawstwem komórek krwiotwórczych.

2023-06-01

Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych ogłasza konkurs z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych. Zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie określa Regulamin dostępny na stronach: www.pzpts.pl

2023-05-30

Portal Praca.pl ogłasza konkurs pisarski, skierowany do uczniów i studentów.

2023-05-29

Schneider Global Student Experience to seria szkoleń e-learningowych i symulacji projektów, dzięki którym studenci będą mieli okazję poznać branżę oraz przyjrzeć się globalnej działalności Schneider Electric od wewnątrz. Schneider Electric oferuje ścieżki edukacyjne z zakresu sprzedaży i marketingu, usług, łańcucha dostaw, kariery cyfrowej oraz zrównoważonego rozwoju jako biznesu. Schneider Global Student Experience to doskonała okazja dla studentów, by poznać możliwe ścieżki kariery, wzmocnić swój rozwój osobisty i zawodowy, a także zdobyć doświadczenie w firmie, jednocześnie zdobywając umiejętności, które mogą zabrać ze sobą do następnego projektu, na rozmowę kwalifikacyjną lub staż.

2023-05-29

Wiesz, jak zautomatyzować pracę z pomocą sztucznej inteligencji? Działasz w kole naukowym albo prowadzisz projekt badawczy dotyczący big data, AI czy blockchainu? Zgłoś się indywidualnie lub z zespołem do Akceleratora Innovatorium. To program, który pomaga przekształcić pomysł w biznes. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 7 czerwca.

2023-05-29

Click (2023) online to największa multitechnologiczna konferencja IT w formule wydarzenia online. Skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów branży IT, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii i biznesu. Najważniejszą wartość konferencji jest wysoki poziom merytoryczny prezentacji technicznych. Dostępne są 4 ścieżki technologiczne: Java, Web, Mobile (Android / iOS) oraz Python / Cloud / Machine Learning / AI / Data Science / Salesforce. 

2023-05-29

Szkolenie online nt. praktycznych wskazówek jak przygotować się do testów EPSO. Szkolenie poprowadzi András Baneth, starszy doradca i trener w Radzie ds. Spraw Publicznych, autor Ultimate EU Test Book oraz trener w wiodącym unijnym serwisie przygotowującym do egzaminów EU-Training.

2023-05-29

29.05.2023 rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych FOPA, który jest wydarzeniem towarzyszącym Międzynarodowemu Kongresowi ENERGETYCZNA REGENERACJA MIAST organizowanemu w ramach OPEN EYES ECONOMY.

2023-05-29

Chcesz tworzyć oprogramowanie zgodnie z metodyką DevOps? Zależy ci na tym, aby dowiedzieć się, jak automatyzować i integrować procesy między zespołami programistycznymi a operacyjnymi? Jeśli tak, skorzystaj z programu przygotowanego przez ekspertów EPAM Polska i zdobądź kompetencje przyszłości!

2023-05-29

Polski Fundusz Rozwoj oraz Fundacja Digital Poland chcielibyśmy zapraszają do udziału w spotkaniu online, które inauguruje narzędzie, Test Dojrzałości Cyfrowej.