2024-07-26

Dołącz do firmy, gdzie będziesz mieć odlotowe możliwości! Zapraszamy do aplikowania do jesiennej edycji programu Management Trainee 2024 w Biedronce. Przekonaj się, jak można rozwinąć skrzydła u największego pracodawcy w Polsce.

2024-07-26

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych kursów online dostępnych na platformie NAVOICA. Oferta edukacyjna serwisu jest stale rozszerzana i rozbudowywana. W serwisie dostępnych jest blisko 200 kursów przygotowanych przez różne uczelnie.

2024-07-26

Lato to idealny czas na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując wakacyjny kurs Excela dla początkujących. To doskonała okazja, aby opanować jedno z najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w biznesie i nie tylko.

2024-07-25

Firma Infineon, lider w dziedzinie technologii półprzewodnikowych, zaprasza 40 studentów do udziału w wyjątkowej szkole letniej, która odbędzie się w dniach 16-20 września 2024 roku w Villach w Austrii. Tegoroczna edycja skupia się na temacie "Wzmacnianie zrównoważonej przyszłości dzięki technologii Si MOSFET!", oferując uczestnikom niepowtarzalną okazję do pogłębienia wiedzy i zdobycia praktycznych umiejętności w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

2024-07-25

Firma Novartis Poland wychodzi z inicjatywą skierowaną do studentów, którzy chcą wykazać się kreatywnością i zaangażowaniem w profilaktykę zdrowotną. Konkurs „Pink challenge. Zagraj o zdrowie!” to szansa na zdobycie cennego doświadczenia, nagród finansowych oraz możliwość realizacji własnego projektu promującego badania profilaktyczne w kierunku raka piersi.

2024-07-25

Akademia Przyszłości, ogólnopolski program społeczny działający od 2003 roku, zaprasza do współpracy osoby zainteresowane wolontariatem na rzecz dzieci borykających się z niską samooceną. Program ten, oparty na indywidualnych spotkaniach wolontariuszy z dziećmi, ma na celu wzmocnienie poczucia własnej wartości młodych uczestników oraz pomoc w odkrywaniu ich potencjału.

2024-07-25

Ruszyła 23. edycja Programu Stypendiów Pomostowych, który oferuje wsparcie finansowe w wysokości 10 000 zł dla tegorocznych maturzystów z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, rozpoczynających studia dzienne na polskich uczelniach publicznych.

2024-07-25

Z okazji 22. rocznicy utworzeniaAgencja Wywiadu zaprasza do udziału w konkursie wakacyjnym. Jest on skierowany głównie do studentów/tek kierunków związanych z psychologią i zarządzaniem zasobami ludzkimi, ale zgłosić się może każdy kogo zainteresuje zadanie.

2024-07-22

Jeśli jesteś studentem uczelni cywilnej na kierunku studiów, który może być przydatny w Siłach Zbrojnych RP, masz szansę na otrzymanie stypendium od Ministerstwa Obrony Narodowej (MON).

2024-07-22

Fundacja Leżę i Pracuję zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie dla osób z niepełnosprawnościami, które chcą wejść na rynek pracy. „Pierwszy krok” to premierowy kurs na platformie e-learningowej projektu Leżę i Pracuję z SEGRO, składający się z 10 lekcji i 10 krótkich ćwiczeń. Opracowany materiał ma za zadanie wesprzeć osoby z niepełnosprawnościami, które chcą wkroczyć na rynek pracy, w zdobyciu niezbędnych informacji i poznaniu narzędzi potrzebnych do skutecznego poszukiwania i rozpoczęcia pracy.