2024-04-26

Studenci i młodzi badacze z Polski mogą aplikować o stypendia na prestiżowe szkolenie z zakresu badań nad materiałami z wykorzystaniem promieni rentgenowskich i neutronów! Czym jest Międzynarodowa Szkoła Letnia RÅC? Międzynarodowa Szkoła Letnia RÅC to wyjątkowa okazja dla młodych badaczy z Polski i zagranicy, aby zdobyć wiedzę i umiejętności od światowej sławy ekspertów w dziedzinie badań nad materiałami. Szkoła organizowana jest co roku w innym kraju partnerskim i oferuje intensywny program wykładów, ćwiczeń i zajęć laboratoryjnych.

2024-04-26

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe, rozwinąć swoje umiejętności i zarobić atrakcyjne pieniądze? Zatem idealną propozycją dla Ciebie jest program "Owocne Wakacje" - płatne praktyki letnie w Biedronce!

2024-04-26

Mamy przyjemność poinformować, że ukazał się najnowszy, majowy numer miesięcznika "Architektura & Biznes". Już teraz możecie go pobrać bezpłatnie w wersji elektronicznej na stronie https://www.architekturaibiznes.pl/. Od 2 maja będzie on również dostępny w Empikach w całej Polsce.

2024-04-26

Szukasz możliwości rozwoju, chcesz poznać branżę energetyczną od kuchni i stać się liderem transformacji? Zatem idealną propozycją dla Ciebie jest Akademia Liderów Energii - jeden z najlepszych programów rozwojowo-edukacyjnych w Polsce!

2024-04-26

Inspirująca inicjatywa wspierająca kobiety w nauce! Program L'Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki to wyjątkowa szansa dla utalentowanych badaczek na każdym etapie kariery. Już od 23 lat nagradza i wspiera wybitne kobiety nauki w Polsce, promując ich osiągnięcia i przyczyniając się do rozwoju różnorodności w nauce.

2024-04-25

Studencie, absolwencie – lecimy po więcej! Dołącz do firmy, gdzie będziesz mieć odlotowe możliwości! Zapraszamy do aplikowania do programu Management Trainee 2024 w Biedronce. Przekonaj się, jak można rozwinąć skrzydła u największego pracodawcy w Polsce!

2024-04-24

Maturzyści z małych miejscowości i niezamożnych rodzin mogą ubiegać się o stypendium na I rok studiów dziennych w ramach ogólnopolskiego programu Stypendiów Pomostowych. Aż 10 tys. złotych wsparcia dla młodzieży, która poza dobrymi wynikami w nauce, spełnia pozostałe warunki programu.

2024-04-24

Już od 6 marca otwarte są zgłoszenia do prestiżowego konkursu Nagroda Jamesa Dysona na rok 2024! Szukasz okazji, aby zaprezentować swój wynalazek światu i zdobyć nagrody? To idealny moment!

2024-04-23

Jesteś w trakcie studiów lub właśnie je kończysz i szukasz dla siebie rozwojowej oraz przyszłościowej ścieżki kariery? Bank Pekao S.A zaprasza na kolejną edycję programu praktyk i staży. Nie czekaj. Aplikuj i zmieniaj z nami bankowanie na lepsze.

2024-04-23

Zachęcamy do zapoznania się z bezpłatnymi Szkoleniami Santander. Szkolenia Santander - bezpłatne i online dla każdegoKto może aplikować: ·         każdy powyżej 18 roku życia, ·         uczestnicy nie muszą być klientami Grupy Santander.