2024-03-18

Rozpoczęcie projektów badawczo-rozwojowych (B+R) jest kluczowe dla innowacyjności i konkurencyjności firm na rynku. Aby skutecznie zainicjować takie przedsięwzięcia, niezbędne jest dokładne zaplanowanie i przygotowanie. Kluczowe pytania, które mogą się pojawić na tym etapie, dotyczą m.in. sposobu definiowania charakteru prac B+R oraz źródeł finansowania tych projektów.Polski Fundusz Rozwoju (PFR) rozumiejąc potrzeby przedsiębiorstw w zakresie wsparcia przy planowaniu i realizacji projektów B+R, udostępnia bezpłatne kursy na platformie e-learningowej „Strefa Wiedzy PFR”. Oferta ta skierowana jest do firm na różnych etapach zaawansowania prac nad projektami B+R, zarówno dla tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z badaniami i rozwojem, jak i dla tych, które poszukują sposobów na usprawnienie i finansowanie swoich działań innowacyjnych.

2024-03-14

W dniu 13 marca 2024 roku Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły rekrutację do wakacyjnego programu stażowego - LOT Summer Internship 2024.

2024-03-14

Czy marzysz o karierze w branży lotniczej? Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza na czwartą edycję Aviation Career Day! To wyjątkowa okazja, aby spotkać się twarzą w twarz z przedstawicielami wiodących firm lotniczych i odkryć fascynujące ścieżki kariery w lotnictwie.

2024-03-14

PZU rozpoczął rekrutację studentów i absolwentów uczelni wyższych do ogólnopolskiego programu płatnych praktyk i staży. Aplikacje można przesyłać do 22 kwietnia.

2024-03-14

Już po raz 24. zapraszamy badaczki do udziału w jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów stypendialnych w Polsce — L'Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki! Prowadzisz badania z zakresu szeroko rozumianych nauk o życiu, np. medycyny, biologii, fizyki, chemii czy biotechnologii? Rozwiń swój potencjał!

2024-03-10

projekt jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych mający na celu aktywizację zawodową osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

2024-03-01

Szukasz sposobu na poznanie tajników generatywnej sztucznej inteligencji? Nie musisz wydawać fortuny na kursy online! Google oferuje 8 bezpłatnych kursów, które pomogą Ci zdobyć niezbędne umiejętności i stać się ekspertem w tej dziedzinie.

2024-02-26

Cemex Polska ma zaszczyt zaprosić studentów i absolwentów wyższych uczelni technicznych do udziału w trzeciej edycji konkursu "Kreuj zieloną przyszłość z Cemex". Konkurs ten jest wyjątkową okazją dla młodych talentów, aby zaprezentować swoje innowacyjne pomysły i projekty, które mogą przyczynić się do budowania bardziej zrównoważonej przyszłości.

2024-02-26

Czy jesteś młodym projektantem opakowań marzącym o rozpoczęciu zawodowej kariery? Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapraszają do udziału w konkursie Strefa Studenta, który oferuje nie tylko możliwość zdobycia cennych nagród, ale również szansę na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskanie profesjonalnych zleceń.

2024-02-26

Czy interesuje Cię rozmowa z ekspertami Schneider Electric w dziedzinie rozdziału energii niskiego i średniego napięcia? Chcesz zdobyć płatny staż lub pracę w firmie dbającej o środowisko i różnorodność?