Aktualności

2023-09-07

Szukasz miejsca, które będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, gdzie stale będziesz się rozwijać, zyskasz wiedzę i doświadczenie, a jednocześnie odkryjesz swoją wymarzoną ścieżkę kariery?  W #Deloitte staniesz się częścią nowoczesnej i społecznie odpowiedzialnej organizacji, oferującej rozwiązania w najnowszych technologiach, a Twoje działania będą miały realny wpływ. Firmowi liderzy/-rki oraz eksperci/-tki będą Cię wspierać, przekazywać bezcenną wiedzę i inspirować.

2023-09-07

Ogólnopolska Grupa Badawcza szuka studentów do 26. roku życia do Programu “Studiuję i Badam”. Jeżeli chcesz przekonać się, jak wygląda praca w wielokrotnie nagradzanej firmie badawczej i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, to jest praca dla Ciebie. Jednocześnie nie chcesz nic sprzedawać przez telefon? Nie martw się, u nas nie będziesz musiał tego robić. Praca ankietera nie ma ze sprzedażą nic wspólnego! Twoim zadaniem będzie realizacja telefonicznych badań opinii, zbierając przy tym spostrzeżenia Polaków na różne tematy.

2023-09-07

W imieniu Fundacji Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium zapraszamy do udziału w VI edycji bezpłatnego projektu – Career Boost prowadzonego przez ekspertów: pracowników – wolontariuszy jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS Bank. 

2023-09-07

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim i darmowym projekcie pt. „Absolwent – nastawiONy na pracę!”, którego celem jest zwiększenie szans na zatrudnienie wśród studentów ostatniego roku oraz absolwentów szkół wyższych z niepełnosprawnościami.

2023-09-07

Konkurs adresowany jest do studentów bądź absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, stacjonarnych lub niestacjonarnych których prace dyplomowe (magisterskie, inżynierskie, licencjackie) zostały lub zostaną obronione w okresie od 14 września 2022 r. do 15 września 2023 r.

2023-09-04

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu niezmiennie jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o wodzie, wodorze i węglu jako o trzech zasobach życia, wśród młodych ludzi.

2023-09-01

Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza zaprasza studentów rzeszowskich uczelni wyższych do wzięcia udziału w całkowicie bezpłatnych szkoleniach z umiejętności miękkich i wiedzy specjalistycznej z robotyki oraz warsztatach robotycznych. Zajęcia realizowane są w ramach zadania publicznego “Szkolenia i warsztaty dla studenckich kół naukowych” przy współpracy projektu RoboLAB, który wspiera rozwój młodych osób w zwiększeniu kompetencji STEM i kluczowych umiejętności miękkich.

2023-09-01

Program Trainee skierowany jest dla wszystkich osób, które chcą poznać od podszewki działanie firmy i zdobyć unikalne doświadczenie. Celem programu jest wdrożenie oraz wykształcenie kadry zarządzającej i eksperckiej. Po zakończeniu programu Trainee będzie miał(a) możliwość kontynuacji zatrudnienia. Decyzja o stanowisku, na które wdroży się Trainee zależeć będzie przede wszystkim od kompetencji nabytych w trakcie programu.

2023-09-01

Talenty Jutra to inicjatywa mającą na celu wsparcie młodych osób w wieku 19-25 lat, realizujących projekty w dziedzinach nauk ścisłych i medycynie. Wygrana w konkursie to 25 000,00 złotych na kontynuację, rozszerzenie obszaru badań naukowych lub rozwinięcie czy udoskonalenie wynalazku, co umożliwi rozpoczęcie kariery naukowo-badawczej, natomiast sama aplikacja do konkursu będzie okazją do nauki ubiegania się o pozyskiwanie grantów na badania w przyszłości.

2023-08-28

Już po raz trzeci na Podkarpaciu odbędzie się NASA Space Apps Challenge Rzeszów 2023, kosmiczny hackathon organizowany przez Podkarpackie Centrum Innowacji. To wyjątkowa okazja, by przez dwa dni zanurzyć się w świecie nauki, technologii i innowacji, a także nawiązać cenne kontakty i współpracę z innymi entuzjastami kosmosu.