2024-02-26

Rozpoczęła się rekrutacja do prestiżowego programu stażowego dla polskich studentów, Transatlantic Future Leaders Forum (TFLF). Na najzdolniejszych czekają staże w Kongresie USA i Parlamencie Brytyjskim.

2024-02-26

Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza wszystkich studentów chcących podzielić się swoimi osiągnięciami w zakresie nauki, sztuki oraz działań społecznych do wzięcia udziału w tej inicjatywie.

2024-02-26

Lion's Den ING Risk Modelling Challenge 2024: Wezwanie dla wszystkich pasjonatów ryzyka!

2024-02-21

Studenci i absolwenci różnych kierunków wezmą udział w międzynarodowych stażach w topowych firmach z branży rolno-spożywczej. Z EIT Food RIS Fellowships zdobędą doświadczenie zawodowe oraz rozwiną swoje umiejętności. Udział w projekcie otworzy przed młodymi talentami nowe perspektywy i przyczyni się do ich wszechstronnego rozwoju w dynamicznym świecie przemysłu spożywczego.

2024-02-16

EY Open Science Data Challenge 2024  to globalny konkurs EY skierowany do studentów/tek zainteresowanych danymi, machine learning oraz sztuczną inteligencją.

2024-02-16

Masz głowę pełną innowacyjnych pomysłów i świeżo obroniłeś pracę dyplomową z zakresu automatyki, elektroniki, elektrotechniki, informatyki technicznej lub telekomunikacji? Weź udział w Ogólnopolskim konkursie TRUMPF Huettinger i wygraj nagrodę pieniężną do 16 000 zł!

2024-02-15

Poznański Park Naukowo-Technologiczny zaprasza do udziału w VI edycji konkursu "InQbacja i wsparcie kapitałowe dla biotechnologii, chemii i technologii informatycznych oraz komunikacyjnych".

2024-02-15

Studiujesz i chcesz realizować innowacyjne projekty? Zgłoś się do ogólnopolskiego konkursu Young Talents 4 Biedronka, w którym dla zwycięzców przewidziano nagrody o łącznej wartości 50 tysięcy złotych!

2024-02-06

Krakowski Park Technologiczny i online 24-godzinny FPGA Hackathon to nie tylko konkurs, to także społeczność pasjonatów, którzy pragną wspólnie eksplorować granice technologii FPGA. W 2024 roku obiecujemy jeszcze więcej ekscytujących wyzwań. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja rozpoczyna się 4 marca 2024. Zapraszamy 2-3 osobowe zespoły. Wymagana jest podstawowa wiedza na temat układów FPGA. Zapewniamy niezbędne oprogramowanie. Wystarczy Ci komputer z połączeniem z Internetem.

2024-02-06

Przedmiotem konkursu są prace magisterskie, które wnoszą oryginalny wkład do inżynierii biomedycznej lub twórczo wykorzystują metody tej dyscypliny wiedzy. Prace do konkursu, obronione na polskiej uczelni pomiędzy 01 stycznia a 31 grudnia 2023 roku, należy zgłaszać wraz z opinią promotora oraz recenzjami do dnia 29 lutego 2024 r.