2024-02-02

Czy jesteś gotowy, aby wykorzystać swój potencjał kreatywny i zmienić świat edukacji? Dołącz do naszego konkursu i pokaż, jak technologie AI mogą rewolucjonizować tradycyjne metody nauczania!

2024-02-02

W lutym rusza “Winter IT Camp” - cykl webinarów i warsztatów online, organizowany przez firmę DataArt. Do udziału w cyklu zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowych technologii, poćwiczyć swój angielski, dowiedzieć się czegoś o trendach w rekrutacji lub po prostu w produktywny sposób spędzić czas podczas zimowych dni.

2024-02-02

Siemens ponownie otwiera drzwi dla ambitnych studentek uczelni technicznych! Jeśli jesteś przyszłą inżynierką gotową poznać nowoczesny rynek pracy, to szansa dla Ciebie.

2024-02-02

Fundacja Digital University zaprasza społeczność studencką do skorzystania z możliwości oferowanych przez program Uniwersytet Sukcesu, który wspiera kobiety stawiające pierwsze kroki na rynku pracy w dziedzinie nowych technologii.

2024-01-29

Ruszają zapisy do IX edycji bezpłatnego projektu - Career Boost prowadzonego przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem, jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS.

2024-01-29

Zespół ds. społecznej odpowiedzialności uczelni zaprasza do udziały w webinarze „Społecznie odpowiedzialna Uczelnia/Społecznie odpowiedzialna PWr”. Początek spotkania we wtorek, 30 stycznia, o godz. 13.00 na platformie Zoom.

2024-01-29

Weź udział w FPGA Hackathon 2024 i sprawdź swoje umiejętności programistyczne. Jeśli jesteś gotów na wyzwanie? Nie możesz przegapić tego wydarzenia. Zarejestruj się i przeżyj niepowtarzalną przygodę w świecie FPGA!

2024-01-25

Fundacja DKMS poszukuje Studenckich Liderów, którzy zorganizują na Państwa Uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. Dzięki temu będziecie mogli pomóc chorym na nowotwory krwi, których życie często zależy od znalezienia zgodnego, niespokrewnionego Dawcy.

2024-01-25

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to unikalny program edukacyjny, który daje młodym ludziom szansę na rozwój zawodowy i zdobycie doświadczenia w branży finansowej. Program jest bezpłatny i skierowany do studentów i absolwentów do 27 roku życia.

2024-01-18

Organizacja non-profit WomenGoTech oferuje 10 tysięcy miejsc na kurs Discovery dla Polek. Szkolenie, które odbywa się w formule zdalnej, jest skierowane do kobiet, które chcą zdobyć umiejętności potrzebne do pracy w branży IT.