2023-12-11

Ruszyła III edycja konkursu „Kreuj zieloną przyszłość z Cemex”. Cieszący się popularnością wśród młodzieży akademickiej projekt, po raz kolejny zachęca do angażowania się w tworzenie innowacyjnych  rozwiązań. Cemex, w ramach strategii klimatycznej firmy "Future in Action", stawia na działania, które mogą zmienić branżę budowlaną i przyczynić się do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju.

2023-12-11

Stały rozwój nowych technologii, które jednocześnie mają pozytywny wpływ na środowisko, to odpowiedź na wyzwania współczesnego świata. Pomysły na ich wykorzystanie są poszukiwane w nowej edycji Konkursu o Nagrodę Siemensa i Politechniki Warszawskiej.

2023-12-11

Konkurs daje Młodym Talentom szansę na skonfrontowanie swoich pomysłów z przedstawicielami świata nauki oraz zdobycie doświadczenia w prezentowaniu autorskich projektów naukowo-badawczych. Konkurs Explory składa się z trzech etapów. Do Konkursu Explory może zgłosić się każda osoba w wieku 13-20 lat, która ma pomysł na to co i w jaki sposób chciałaby zbadać lub przeprowadziła już pracę naukowo-badawczą.

2023-12-05

Nowa platforma edukacyjna uruchomiona przez Citi, a przeznaczona dla studentów. Są to tzw. job simulations. Platforma ta zawiera 6 modułów w sześciu różnych ścieżkach biznesowych (m.in. finanse i software development). Przejście każdego z modułów daje możliwość doświadczenia tego, jak wygląda codzienna praca specjalistów Citi z tych dziedzin, ponieważ zadania zostały skomponowane tak, by odzwierciedlać realne scenariusze.

2023-12-05

EPAM Poland zaprasza do udziału w bezpłatnych programach szkoleniowych dedykowanych początkującym inżynierom, programistom i testerom z ambicjami, by rozwijać się w branży IT. Każdy z trzech kursów odbywa się w formule online i polega na samodzielnej nauce za pomocą materiałów edukacyjnych, a także wykonywaniu zadań zakończonych testami podsumowującymi nabytą wiedzę. Wsparcia w procesie nauki udzielają doświadczeni mentorzy z EPAM, którzy prowadzą uczestników przez interaktywne warsztaty oraz sesje pytań i odpowiedzi.

2023-12-05

Niemiecka firma e-learningowa "ELEVEL-Academy" serdecznie zaprasza wszystkich studentów/tki do udziału w bezpłatnym, dwugodzinnym webinarium wprowadzającym do programowania w języku Python, które odbędzie się 9 grudnia.

2023-11-29

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w programowaniu? Marzysz o rozpoczęciu przygody w świecie IT?  Jesteś gotów na fascynującą podróż po świecie kodowania? Mamy świetną wiadomość! Ruszają zapisy do czwartej edycji QuadCamp24! Szczegóły zapisów - na plakacie informacyjnym.

2023-11-29

Wystartowały zapisy do międzynarodowego programu EY Strategy and Corporate Finance School. Jest to cykl certyfikowanych szkoleń w języku angielskim dla studentek zainteresowanych strategiami i transakcjami.

2023-11-29

W sobotę 9 grudnia 2023 roku obędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Proggy-Buggy Towel Contest. Organizatorem wydarzenia jest DataArt, firma zajmująca się konsultingiem technologicznym.

2023-11-29

Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT wraz z Partnerami realizuje Program edukacyjny skierowany do studentów uczelni wyższych. Głównym    celem   projektu    jest   upowszechnianie    wiedzy    dotyczącej   szeroko   rozumianego bezpieczeństwa podczas odbywania praktyk, staży oraz pracy.