2023-12-05

Niemiecka firma e-learningowa "ELEVEL-Academy" serdecznie zaprasza wszystkich studentów/tki do udziału w bezpłatnym, dwugodzinnym webinarium wprowadzającym do programowania w języku Python, które odbędzie się 9 grudnia.

2023-11-29

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w programowaniu? Marzysz o rozpoczęciu przygody w świecie IT?  Jesteś gotów na fascynującą podróż po świecie kodowania? Mamy świetną wiadomość! Ruszają zapisy do czwartej edycji QuadCamp24! Szczegóły zapisów - na plakacie informacyjnym.

2023-11-29

Wystartowały zapisy do międzynarodowego programu EY Strategy and Corporate Finance School. Jest to cykl certyfikowanych szkoleń w języku angielskim dla studentek zainteresowanych strategiami i transakcjami.

2023-11-29

W sobotę 9 grudnia 2023 roku obędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Proggy-Buggy Towel Contest. Organizatorem wydarzenia jest DataArt, firma zajmująca się konsultingiem technologicznym.

2023-11-29

Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT wraz z Partnerami realizuje Program edukacyjny skierowany do studentów uczelni wyższych. Głównym    celem   projektu    jest   upowszechnianie    wiedzy    dotyczącej   szeroko   rozumianego bezpieczeństwa podczas odbywania praktyk, staży oraz pracy.

2023-11-29

Departament Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w dniach 11-12 grudnia 2023 r. organizuje Podkarpackie Forum Innowacji poświęcone Gospodarce Obiegu Zamkniętego. Forum organizowane jest w ramach projektu własnego pn. „Inteligentne specjalizacje - narzędzie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności województwa podkarpackiego” finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

2023-11-29

Weźcie udział w konkursie Schneider Electric "IA Masters", wykonajcie najlepszy projekt badawczy z dziedziny automatyki i robotyki i przyczyńcie się do rozwoju nowych technologii cyfrowych w dziedzinie automatyki przemysłowej!

2023-11-29

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki po raz piąty zaprasza studentów do udziału w hackathonie, który odbędzie się na Campusie WSEI! W dniach 15-16 grudnia 2023 r. dołącz do Sheep Your Hack, gdzie poznasz ciekawych i inspirujących młodych ludzi, zasmakujesz klimatu kreatywnego generowania pomysłów i wytrwałej pracy przy tworzeniu aplikacji. Wydarzenie tworzy przestrzeń do budowania sieci zawodowej, networkingu biznesowego i nawiązywania nowych relacji partnerskich. 4 poprzednie edycje Sheep Your Hack to już 600 uczestników, 60 mentorów i jurorów, grono niezliczonych sponsorów i partnerów – nasze community rok w rok rośnie w siłę a hackathon staje się jednym z najbardziej rozpoznawalnych w kraju!

2023-11-29

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnego kursu online „Girls Go IT”, przeznaczonego dla kobiet w wieku 20-30 lat, które nie posiadają wykształcenia informatycznego.

2023-11-17

Gotowi do odkodowania sekretów finansów? Najnowszy numer przewodnika “Kariera w Finansach i Bankowości” jest już dostępny! W tym wydaniu autorzy skupili się na (potężnej!) sile sztucznej inteligencji oraz innych rewolucji w świecie finansów.