2023-11-17

Trwa konkurs Prezesa UOKiK na najlepszą pracę magisterską - to już 15. edycja konkursu Prezesa UOKiK na najlepszą pracę magisterską w obszarze ochrony konkurencji i w obszarze ochrony konsumentów.

2023-11-17

Zapraszamy do udziału w konferencji Technologia-Biznes-Inwestycje organizowanej przez Podkarpackie Centrum Innowacji. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców z różnych branż i sektorów gospodarki, naukowców, przedstawicieli instytucji rządowych i pozarządowych oraz inwestorów. Tematem tegorocznej edycji jest "Droga do inteligentnej przyszłości".

2023-11-17

Informacje od Organizatorów: Trwa rekrutacja do drugiej edycji bezpłatnego Globalnego Programu Mentoringu „IT Power Women” w Lingaro Group, skierowanego do studentek i absolwentek. Program składa się z sześciu sesji mentoringowych, dwóch globalnych spotkań grupowych oraz warsztatu HR dotyczącego przygotowania się do procesów rekrutacji w IT. Spotkania będą odbywać się online/offline (do uzgodnienia). Organizator zaprasza studentki 3, 4 i 5 roku kierunków informatycznych i pokrewnych oraz absolwentki z doświadczeniem zawodowym nie dłuższym niż 2 lata. Celem Programu jest wsparcie kobiet w wejściu na rynek pracy IT i rozpoczęciu kariery. Zgłoszenia można przesyłać do 19 listopada. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźc na tej stronie internetowej.

2023-11-17

EY Tech Bootcamp to 3-miesięczny program płatnych praktyk połączonych z cyklem szkoleń, który pozwoli Ci rozpocząć przygodę z najpopularniejszym systemem ERP na świecie lub zagłębić się w tajniki rozwiązań chmurowych. Podczas cyklu szkoleń zdobędziesz wiedzę na temat konfiguracji i możliwych zastosowań technologii SAP oraz Cloud, którą później wykorzystasz w realizacji codziennych zadań projektowych. Jeśli zdobywanie wiedzy pójdzie Ci dobrze, a rodzaj zadań spodoba, zaproponujemy Ci pozostanie w zespole. Do wyboru są ścieżki dotyczące SAP (finansowa, programistyczna i ogólna) oraz ścieżka cloud.

2023-11-17

Już 3 grudnia odbędzie się druga edycja Kongresu i Mikołajkowego Jarmarku Rękodzieła z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością w Urban Lab przy ulicy 3-go Maja 13 w Rzeszowie w godzinach od 9:30 do 14:30.

2023-11-17

Ringier Axel Springer Polska, jedna z największych firm mediowo-technologicznych w Polsce, zaprasza społeczność Politechniki Lubelskiej do udziału w kolejnej edycji programu akceleracyjnego RAS START ME UP, w ramach którego poszukiwane są rozwiązania technologiczne odpowiadające na potrzeby biznesowe.

2023-11-17

Europejski Hackathon Schneider Electric to bezpłatne wydarzenie online, które odbędzie się 18 listopada. Organizatorzy szukają wyjątkowych ludzi, którzy poprzez technologię będą działać na rzecz zrównoważonego rozwoju w naszym europejskim hackathonie Schneider Electric!

2023-11-17

We invite you to the training titled: Opening and running a business - introduction to the topic of "your own company" in Poland.

2023-11-17

uprzejmie informujemy, że Regionalne Obserwatorium Terytorialne, znajdujące się w strukturze Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie organizuje konferencję pn. Społeczeństwo i gospodarka województwa podkarpackiego w zmieniającej się rzeczywistości, która odbędzie się w dniu 23 listopada 2023 r.

2023-11-17

Information from the Organizers: Have you ever thought about what it entails to become a Top-Gun Javiator? Join the upcoming EPAM Tech Talk "Java Top-Gun Fighters: Who Are They and How to Become One?" to discover tips and tricks! When: November 21, 17:00-18:30 Online