2024-01-25

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to unikalny program edukacyjny, który daje młodym ludziom szansę na rozwój zawodowy i zdobycie doświadczenia w branży finansowej. Program jest bezpłatny i skierowany do studentów i absolwentów do 27 roku życia.

2024-01-18

Organizacja non-profit WomenGoTech oferuje 10 tysięcy miejsc na kurs Discovery dla Polek. Szkolenie, które odbywa się w formule zdalnej, jest skierowane do kobiet, które chcą zdobyć umiejętności potrzebne do pracy w branży IT.

2024-01-18

Szukasz sposobu na rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji? A może chcesz zdobyć nowe kompetencje, które pozwolą Ci na zmianę pracy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję!

2024-01-17

Projekt skierowany jest do 16 osób z niepełnosprawnościami, w tym co najmniej 10 osób ze znacznym bądź umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, które spełniają łącznie następujące warunki:

2024-01-15

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu w ramach plebiscytu „Pracodawca dla Inżyniera 2024”:

2024-01-10

Logistyka, spedycja, transport to Twoja pasja? Studiujesz ten kierunek? Pracujesz w tej branży albo szukasz pracy? Znasz pracodawców z branży logistycznej godnych polecenia?

2024-01-10

Trzy organizacje: Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK), Idea 3W i The Heart ogłosiły konkurs 3W Challenge skierowany do naukowców, przedsiębiorców oraz spółek technologicznych. 3W Challenge jest szansą dla projektów zgodnych z Ideą 3W – woda, wodór, węgiel i oferuje wsparcie dla rozwoju nowoczesnych technologii w obszarze przemysłu, energetyki, medycyny, rolnictwa i innych sektorów gospodarki.

2024-01-05

PAC, czyli Progress Accounting Competition, to konkurs z rachunkowości o zasięgu ogólnopolskim skierowany zarówno do studentów kierunków ekonomicznych i finansowych, jak i od tegorocznej XIV edycji, uczniów szkół średnich. W przedsięwzięciu biorą udział trzyosobowe drużyny. Sama rywalizacja składa się z trzech etapów – dwóch online oraz finału przeprowadzanego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Na najlepsze drużyny czekają cenne nagrody rzeczowe.

2024-01-03

Konkurs Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego został uruchomiony przez firmę Stena Recycling w 2017 roku jako reakcja na rosnące zainteresowanie konsumentów ochroną środowiska oraz produktami cyrkularnymi. Otwiera on możliwości studentom do stworzenia projektów, które nie tylko wspierają społeczeństwo i gospodarkę, lecz także mogą przyciągnąć uwagę świata biznesu. Inicjatywa ma na celu również zachęcenie przedsiębiorstw do wprowadzania rozwiązań z obszaru GOZ. Głównym celem konkursu jest stworzenie platformy do dzielenia się wiedzą na temat gospodarki obiegu zamkniętego oraz inspiracja do podejmowania działań na rzecz promowania i implementacji rozwiązań z tej dziedziny.

2023-12-18

4 grudnia 2023 roku wystartował Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o ESG, organizowany w ramach 20. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Konkurs skierowany jest do uczniów i uczennic szkół średnich oraz studentów i studentek z całej Polski. Inicjatywa ma na celu sprawdzenie swojej wiedzy o zrównoważonym rozwoju. Wypełnione online testy w ramach pierwszego etapu można przesyłać do 22 grudnia.