2024-03-22

Chcesz dowiedzieć się, czym dokładnie jest audyt? Jak wygląda praca w naszym dziale? Jakie są możliwości rozwoju kariery? A może zastanawiasz się, jak dołączyć do naszego zespołu? Odpowiedzi na te pytania oraz wiele więcej znajdziesz, uczestnicząc w naszych spotkaniach .

2024-03-22

Wiosna to najlepszy moment, by dołączyć do multiwersum EY. Na studentów i absolwentów czekają oferty pracy i praktyk w prawie każdym zespole.

2024-03-22

Jesteś studentką Automatyki i Robotyki, Mechatroniki, Mechaniki i Budowy Maszyn, Elektrotechniki lub Zarządzania i inżynierii produkcji? Chciałabyś odbyć staż lub pracować w jednej z najnowocześniejszych fabryk na świecie, poznać zaawansowane technologie produkcji i zyskać wyjątkowe doświadczenie w branży? Jeśli tak, to Philip Morris w Krakowie ma dla Ciebie coś wyjątkowego!

2024-03-21

Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem – organ doradczy Minister Agnieszki Buczyńskiej, Przewodniczącej Komitetu ds. Pożytku Publicznego – przy współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych ogłaszają konkurs „Młodzieżowy Delegat RP na 79. Sesję Zgromadzenia Ogólnego ONZ” w Nowym Jorku. Celem konkursu jest wyłonienie osoby, która jako Młodzieżowy Delegat RP weźmie udział w 79. Sesji Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz będzie uczestniczyła w realizacji i upowszechnianiu założeń konkursu do kolejnej Sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. W konkursie mogą wziąć udział osoby w wieku 1️8–2️8 lat, które działają społecznie i chcą mieć wpływ na otaczającą rzeczywistość. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 kwietnia.

2024-03-20

Azure Summit 2024 (online) to IV. edycja największej polskiej konferencji poświęconej chmurze obliczeniowej Microsoft Azure.  W dniu 28.03.2024 r. wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu, poświęconym Microsoft Azure w Polsce.

2024-03-18

Masz innowacyjny pomysł na biznes? Chcesz go zrealizować, ale potrzebujesz wsparcia? Weź udział w naszym konkursie i pokaż, co masz najlepszego! Wystarczy, że nagraj krótkie, kreatywne wideo prezentujące Twój pomysł i zgłoś je na TikTok. Twoja przyszłość biznesowa może zacząć się właśnie tutaj!

2024-03-18

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce. W bieżącej edycji ponad 50 najlepszych krajowych i międzynarodowych spółek oferuje prawie 120 staży w 15 miastach, m.in. Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Przemyślu, Rzeszowie, Sopocie, Warszawie czy Wrocławiu. W niektórych firmach przewidziana jest także praca zdalna lub hybrydowa.

2024-03-18

Czy jesteś studentem i chcesz sprawdzić się w roli menedżera? Niezależnie od tego, czy studiujesz ekonomię, humanistykę, inżynierię, nauki ścisłe czy przyrodnicze, to wyzwanie jest dla Ciebie!

2024-03-18

Cemex, wiodący producent materiałów budowlanych, ma zaszczyt ogłosić nabór zgłoszeń do konkursu Förderpreis Beton Central Europe 2024 w dziedzinie technologii, produkcji i zastosowania betonu.

2024-03-18

Rozpoczęcie projektów badawczo-rozwojowych (B+R) jest kluczowe dla innowacyjności i konkurencyjności firm na rynku. Aby skutecznie zainicjować takie przedsięwzięcia, niezbędne jest dokładne zaplanowanie i przygotowanie. Kluczowe pytania, które mogą się pojawić na tym etapie, dotyczą m.in. sposobu definiowania charakteru prac B+R oraz źródeł finansowania tych projektów.Polski Fundusz Rozwoju (PFR) rozumiejąc potrzeby przedsiębiorstw w zakresie wsparcia przy planowaniu i realizacji projektów B+R, udostępnia bezpłatne kursy na platformie e-learningowej „Strefa Wiedzy PFR”. Oferta ta skierowana jest do firm na różnych etapach zaawansowania prac nad projektami B+R, zarówno dla tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z badaniami i rozwojem, jak i dla tych, które poszukują sposobów na usprawnienie i finansowanie swoich działań innowacyjnych.