Aktualności

2023-09-26

Polska Organizacja Turystyczna oraz Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego są organizatorami konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską „Teraz Polska Turystyka” . Patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

2023-09-25

Ruszył nabór do programu akceleracyjnego EIT Urban Mobility Hub Poland, nastawionego na rozwój startupów, które dostarczają inteligentne rozwiązania w obszarze mobilności miejskiej.

2023-09-22

Centrum Badawcze ABB organizuje 21. edycję Konkursu o Nagrodę ABB, którego głównym celem jest promowanie i wspieranie utalentowanych osób, pasjonujących się zaawansowanymi technologiami.

2023-09-22

Wiley Edge is hosting a Recruitment Session on the 3rd of October.  Soon to be or recent graduates looking to start their career in technology or banking will get the opportunity to connect with Wiley Edge colleagues. Don't miss out!

2023-09-22

Talenty Jutra to inicjatywa mającą na celu wsparcie młodych osób w wieku 19-25 lat, realizujących projekty w dziedzinach nauk ścisłych i medycynie.

2023-09-22

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy i rozprawy, które powstały w dziedzinie nauk społecznych i są poświęcone takim zagadnieniom jak: współczesne społeczeństwo obywatelskie i jego funkcje, sektor obywatelski w Polsce (także w wymiarze porównawczym), wolontariat, uniwersytety ludowe, ruch harcerski i skautowy. Konkurs został objęty patronatem Przewodniczącego Komitetu ds. Pożytku Publicznego.

2023-09-22

W związku z zainteresowaniem Studentów i Studentek, postanowiono PRZEDŁUŻYĆ termin aplikacji w ramach konkursu Sprefabrykuj Dyplom z Pekabeksem do 30 września 2023.

2023-09-18

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu niezmiennie jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o wodzie, wodorze i węglu jako o trzech zasobach życia, wśród młodych ludzi. Podczas konkursu wyłonione zostaną najlepsze prace licencjackie, magisterskie, inżynierskie i projekty inżynierskie dotyczące innowacyjnego wykorzystania wodoru, węgla i wody, oraz prowadzenia gospodarki wodnej, w kontekście wyzwań i szans stojących przed Polską. Konkurs adresowany jest do autorów prac licencjackich, magister

2023-09-18

Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne zapraszają młodzież szkół ponadpodstawowych do udziału w VIII edycji Olimpiady Statystycznej, która odbędzie się w roku szkolnym 2023/2024. Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych. W ramach trójstopniowej rywalizacji spośród uczestników zostanie wyłonione grono finalistów i laureatów. Jest to ważna inicjatywa, która zachęca młodych ludzi do zgłębiania wiedzy z zakresu statystyki, ekonomii, administracji i handlu, do doskonalenia umiejętności racjonalnego podejmowania decyzji, rozwijania myślenia analitycznego oraz umiejętności poszukiwania i weryfikacji informacji, ich analizy i interpretacji.

2023-09-07

Chciałbyś zobaczyć i poznać kulisy funkcjonowania Organizacji Narodów Zjednoczonych w Wiedniu? Jesteś studentem studiów magisterskich lub doktoranckich? Nie możesz przeoczyć wyjątkowej szansy na wzięcie udziału w programie Shadowing Programme i zdobycie cennego doświadczenia z pierwszej ręki!