Dodano: 2023-12-05 Bezpłatne programy szkoleniowe firmy EPAM

EPAM Poland zaprasza do udziału w bezpłatnych programach szkoleniowych dedykowanych początkującym inżynierom, programistom i testerom z ambicjami, by rozwijać się w branży IT.

Każdy z trzech kursów odbywa się w formule online i polega na samodzielnej nauce za pomocą materiałów edukacyjnych, a także wykonywaniu zadań zakończonych testami podsumowującymi nabytą wiedzę. Wsparcia w procesie nauki udzielają doświadczeni mentorzy z EPAM, którzy prowadzą uczestników przez interaktywne warsztaty oraz sesje pytań i odpowiedzi.

Szczegółówe informacje wraz z formularzami rejestracyjnymi dostępne są na stronach internetowych:

1) Automated Testing Rejestracja do 15 stycznia, 2024 | Start: 1 lutego, 2024

Podczas darmowego szkolenia Automated Testing:

• poznasz podstawowe narzędzia do testowania,
  • zdobędziesz kwalifikacje uprawniające do pisania autotestów i tworzenia najwyższej jakości produktów cyfrowych.

Aplikuj, jeśli:

• Znasz j. angielski na poziomie B1 (Intermediate) lub wyższym
  • Rozumiesz podstawowe zasady programowania obiektowego (OOP)
  • Rozumiesz proces testowania i jego główne narzędzia
  • Umiesz pracować z materiałami do samodzielnej nauki i potrafisz dotrzymywać terminów

2) .NET Online | Rejestracja do 17 stycznia, 2024 | Start: 19 lutego, 2024

Uczestnictwo w darmowym kursie .NET Online Program umożliwi ci zdobycie:

• solidnych podstaw w programowaniu w C#,
  • umiejętności tworzenia i debugowania aplikacji .NET,
  • znajomości prostych algorytmów do przeszukiwania i sortowania danych,
  • umiejętności tworzenia programów ASP.NET Web API,
  • wiedzy na temat rozwijania aplikacji .NET w architekturze wielowarstwowej.

3) Data Analytics Engineering Rejestracja do 31 stycznia, 2024 | Start: 19 lutego, 2024

Program pomaga zwiększyć kompetencje w czterech głównych obszarach:

• Jakość danych – poznasz techniki sprawdzania poprawności i przekształcania danych na każdym etapie projektu, aby zapewnić jak najwyższą jakość informacji.
  • Integracja danych – opanujesz tworzenie i obsługę różnych rodzajów transformacji danych.
  • Wizualizacja danych – nauczysz się tworzyć interaktywne i złożone wizualizacje danych.
  • Business Intelligence (BI) – poznasz różne narzędzia analityczne, aby skutecznie ocenić wydajność biznesową.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie powinny znać podstawy teorii Systemu Zarządzania Bazą Danych (ang. Relational Database Management System, DBMS), założenia systemu Python, a także rozumieć strukturalny język zapytań (SQL). Mile widziane jest również doświadczenie w obszarach bankowych i technicznych.