2021-10-12

Firma Eaton to amerykańska korporacja o zasięgu globalnym, działająca w wielu obszarach przemysłu. Nasi współpracownicy oraz dostawcy i klienci zlokalizowani są w ponad 175 krajach. Stąd tak ważną wartością jest dla nas różnorodność.

2021-10-12

6 października startuje konkurs Create tomorrow - zaprojektuj ekspozycję przyszłości! Wszystkich młodych i kreatywnych studentów interesujących się marketingiem i designem zachęcamy do wzięcia udziału w walce o 10 000 zł!

2021-10-12

Jesteś studentem, doktorantem, działasz aktywnie na rzecz społeczności studenckiej i wiążesz swoją przyszłość z sektorem przemysłowym? Grupa Azoty rozpoczyna nabór dla osób, które w roku akademickim 2021/2022 będą reprezentować koncern na swoich uczelniach jako Ambasadorzy Marki Grupa Azoty.

2021-10-12

Zapraszamy studentów do udziału w 2. edycji Programu Stypendialnego „Pasjonaci Edukacji”!

2021-10-12

Chcielibyśmy zaprosić studentów do udziału w drugiej edycji konkursu CTF organizowanego przez Agencję Wywiadu - „TIME TO HACK 2”. Naszym celem jest popularyzowanie tematyki cyberbezpieczeństwa w atrakcyjny i przystępny dla młodych ludzi sposób. Chcemy, aby pasjonaci informatyki, którzy chcieliby rozwijać swoje zdolności i lepiej poznać zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem wykorzystali posiadane umiejętności.

2021-10-12

Career Boost to projekt darmowego wsparcia zawodowego - dwudniowego szkolenia online prowadzonego przez ekspertów jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS, współtworzonego przez Fundację Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium.

2021-10-12

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów, w ramach programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego, na rok akademicki 2021/2022

2021-10-12

Festiwal Pracy JOBICON online to wydarzenie skierowane do osób wkraczających na rynek zawodowy, podczas którego odbywa się wiele warsztatów, prelekcji, a także istnieje możliwość bezpłatnego skonsultowania CV, wzięcia udziału w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej czy rozmowie z przedstawicielami pracodawców. To świetna okazja dla studentów, by mogli oni rozeznać się w rynku pracy i odkryć możliwości, które pomogą im w znalezieniu zatrudnienia.

2021-10-12

Fundacja Heros zaprasza studentów i absolwentów z orzeczeniem o niepełnosprawności do udziału w bezpłatnym projekcie.

2021-09-24

Jak zachęcić seniora do korzystania z konta bankowego? To zagadnienie jest tematem konkursu edukacyjnego organizowanego w ramach akcji „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”. Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie korzyści z posiadania z konta w banku i zachęcenie swoich bliskich seniorów w pomysłowy sposób do założenia takiego konta i korzystania z niego na przykład online.