Dodano: 2024-02-26 Zaproszenie na 13. edycję konkursu Strefa Studenta w ramach 16. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations!

Czy jesteś młodym projektantem opakowań marzącym o rozpoczęciu zawodowej kariery? Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapraszają do udziału w konkursie Strefa Studenta, który oferuje nie tylko możliwość zdobycia cennych nagród, ale również szansę na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskanie profesjonalnych zleceń.

Dla kogo?
Konkurs skierowany jest do pełnoletnich osób do 30 roku życia, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych. Szukamy młodych talentów z dziedziny projektowania opakowań, którzy chcą zaprezentować swoje innowacyjne i zaskakujące pomysły.

Etapy konkursu:

1. I etap: Zgłoś swój projekt za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie packaginginnovations.pl do 30 kwietnia 2024 r., godz. 12:00. Zgłoszenia zostaną ocenione przez profesjonalne Jury składające się z autorytetów branży opakowaniowej i graficznej.
  2. II etap: 12 najlepszych projektów zakwalifikuje się do finału, który odbędzie się 09-10 października 2024 r. w EXPO Kraków podczas targów Packaging Innovations. Finaliści zaprezentują prototypy swoich prac i będą mieli możliwość bezpośredniej rozmowy z Jury.

Kategorie konkursowe:

• Wrażenie
  • Funkcjonalność i forma
  • Szata graficzna

Nagrody:
Laureaci otrzymają nagrody pieniężne, statuetki oraz szansę na udział w konkursie WorldStar Student Awards – najbardziej prestiżowym wydarzeniu dla młodych projektantów opakowań na świecie.Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zabłysnąć na arenie międzynarodowej i zrobić pierwszy krok w kierunku profesjonalnej kariery w branży opakowań!Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie: packaginginnovations.pl/strefa-studentaZarejestruj się już dziś i pokaż światu swój talent!