Dodano: 2024-02-26 Zaproszenie na III edycję konkursu "Kreuj zieloną przyszłość z Cemex"

Cemex Polska ma zaszczyt zaprosić studentów i absolwentów wyższych uczelni technicznych do udziału w trzeciej edycji konkursu "Kreuj zieloną przyszłość z Cemex". Konkurs ten jest wyjątkową okazją dla młodych talentów, aby zaprezentować swoje innowacyjne pomysły i projekty, które mogą przyczynić się do budowania bardziej zrównoważonej przyszłości.

Kto może wziąć udział?

Konkurs jest otwarty dla studentów i niedawnych absolwentów kierunków takich jak Ekonometria, Statystyka, Matematyka, Fizyka, Ekonomia, Inżynieria Materiałowa i Ceramika, którzy obronili swoje prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe od września 2022 r. do marca 2024 r.

Tematyka konkursu

Zakres tematyczny prac jest szeroki i obejmuje między innymi redukcję CO2 w łańcuchu dostaw, innowacyjne rozwiązania materiałowe oraz gospodarkę o obiegu zamkniętym. Jest to szansa na przedstawienie pomysłów, które mogą realnie wpłynąć na zmniejszenie negatywnego wpływu działalności człowieka na środowisko.

Terminy i nagrody

• Termin nadsyłania prac: do 17 marca 2024 roku.
  • Nagrody: Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz możliwość uczestnictwa w konkursie WorldStar Student Awards, co jest niezwykłą okazją do zdobycia międzynarodowego uznania

Dlaczego warto wziąć udział?

Udział w konkursie "Kreuj zieloną przyszłość z Cemex" to nie tylko szansa na zdobycie cennych nagród, ale również możliwość zaprezentowania swoich pomysłów przed szerokim gronem ekspertów i specjalistów z branży. Jest to także doskonała okazja do nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych, które mogą zaowocować przyszłymi zawodowymi zleceniami.

Jak wziąć udział?

Aby zgłosić swoją pracę do konkursu, należy odwiedzić oficjalną stronę konkursu www.kreujzielonaprzyszlosc.pl i zapoznać się z regulaminem oraz szczegółami dotyczącymi procesu aplikacyjnegoZachęcamy wszystkich młodych projektantów i innowatorów do wzięcia udziału w tej wyjątkowej inicjatywie. Nie przegapcie szansy na kreowanie zielonej przyszłości razem z Cemex!