2021-09-24

Fundacja VCC prowadzi rekrutację uzupełniającą do ogólnopolskiej kampanii „Kwalifikacje 2025+".

2021-09-24

Akademia Crowdfundingu to dawka praktycznej wiedzy dotyczącej zbudowania swojej kampanii crowdfundingowej i osiągnięcia sukcesu poprzez finansowanie społecznościowe!

2021-09-24

Pitching Fight Club powraca tym razem w wydaniu specjalnym – crowdfunding edition! Zaprezentuj pomysł i wygraj 2000zł oraz dowiedz się, czy crowdfunding jest dla Ciebie! Przyjdź, stań przed publicznością i jurorami, zaprezentuj swój pomysł na biznes i zgarnij nagrody.

2021-09-24

Jeśli masz pomysł na biznes! Jesteś pracownikiem naukowym, doktorantem lub studentem zgłoś się do konkursu Idea Challenge na stronie ww.csf21.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny i stwarza możliwość zaprezentowania swojego pomysłu przed potencjalnymi inwestorami. Masz szansę zweryfikować swój pomysł, a nawet pozyskać partnera biznesowego (inwestora) gotowego do zainwestowania w Twój projekt. Dla najlepszych pomysłów przewidziano nagrody finansowe.

2021-09-24

„Stypendia? A to nie jest przypadkiem tylko dla uczniów szkół podstawowych?” – jako Fundacja Dobra Sieć, prowadząca największy w Polsce program stypendialny MojeStypendium.pl, często słyszymy to pytanie. A więc odpowiadamy: Nie, zdecydowanie nie! Programy stypendialne fundują prestiżowe studia, umożliwiają rozwój kompetencji społecznych, dają szansę na realizację projektu artystycznego. Innymi słowy, ułatwiają spełniać marzenia. Owszem, są skierowane do uczniów, ale także studentów, absolwentów, profesjonalistów, osób działających społecznie.

2021-09-24

UWAGA! Trwa nabór do Międzynarodowego Programu Stażowego - The Pitcairn – Geotechnical Leaders‘ Scholarship! Firma Keller oferuje trzy stypendia - każde po 4000 euro, które będą przyznawane rocznie.

2021-09-23

25.09.2021 r. w godz. 9.00-14.00 PDK OIIB przy ul. Krakowskiej 289 w Rzeszowie Budowa, eksploatacja czy remont własnego obiektu zawsze budzą wiele pytań i wątpliwości. Inżynierowie budownictwa postanowili wesprzeć Polaków w tych działaniach i służyć radą w ramach ogólnokrajowej, jednodniowej akcji w punktach konsultacyjnych.

2021-09-22

W imieniu Rady Programowej 14. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2021 pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Dniu Edukacji i Kariery TRAKO, który odbędzie się ostatniego dnia targów - 24.09.2021 (piątek).

2021-09-21

Ruszyła rekrutacja do IV edycji Programu Ambasadorskiego Boehringer Ingelheim, który skierowany jest do młodych, ambitnych studentów i studentek, którzy chcą budować swoją ścieżkę kariery już na studiach.

2021-09-21

już niebawem rusza I edycja Akademii ProtoLab - bezpłatnego programu edukacyjnego i konkursu na najlepsze koncepcje projektowe z zakresu dostępności miejsc użyteczności publicznej i atrakcji turystycznych dla osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej (PRM).