Dodano: 2024-02-26 Rozpoczyna się XV edycja Studenckiego Nobla dla studentów z całej Polski!

Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza wszystkich studentów chcących podzielić się swoimi osiągnięciami w zakresie nauki, sztuki oraz działań społecznych do wzięcia udziału w tej inicjatywie.

Studencki Nobel propaguje rozwój nauki i sztuki, wspiera idee wolontariatu oraz ułatwia młodym i zdolnym ludziom start w przyszłość.

To ogólnopolski program stypendialny w pełni tworzony przez organizację studencką. Niezależne Zrzeszenie Studentów od lat pragnie, aby młodzi ludzie pokazywali swoje osiągnięcia, stale się rozwijali i otrzymywali dobry start w przyszłość, stąd już XV edycja konkursu. Program daje wiele możliwości rozwoju, poszerzenia doświadczenia oraz zdobycia nowych kontaktów.
W trakcie Gali Finałowej konkursu zwycięzcy otrzymają nagrody o łącznej wartości 50 000 zł, ufundowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Aby aplikować wystarczy wejść na stronę studenckinobel.info.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do 25.03.2024r.

Zachęcamy do zgłaszania się oraz śledzenia social mediów projektu: