Dodano: 2024-01-18 Darmowe certyfikowane kursy on-line

Szukasz sposobu na rozwój swoich umiejętności i kwalifikacji? A może chcesz zdobyć nowe kompetencje, które pozwolą Ci na zmianę pracy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję!

Na platformie MinnaLearn znajdziesz wiele ciekawych, a co najważniejsze darmowych kursów, które pomogą Ci w rozwoju zawodowym.

Wśród dostępnych kursów znajdują się m.in.:

• The Essence of Agile - Trzytygodniowy program, który ma na celu pomóc każdemu pracownikowi w zrozumieniu, co organizacja może zyskać dzięki podejściu i umiejętnościom Agile 1.
  • Cyberbezpieczeństwo - przewodnik dla początkujących (kurs dostępny także w języku polskim)
  • Rewolucja cyfrowa- Zrozumienie procesu cyfryzacji w pracy i życiu. (kurs dostępny także w języku polskim)
  • Elements of AI (kurs dostępny także w języku polskim) - partnerami kursu są Uniwersytet Jagielloński oraz Digital Poland

Po każdym kursie można uzyskać certyfikat.

MinnaLearn jest firmą zajmującą się kształceniem zawodowym, która powstała w 2018 roku z zamiarem szkolenia co najmniej 1% populacji Finlandii w zakresie podstaw sztucznej inteligencji. Kurs szybko zyskał popularność i obecnie dotarł do prawie miliona użytkowników w 160 krajach. Firma współpracuje z uniwersytetami i UE w celu rozszerzenia swojej oferty kursów.

Link do platformy: