Dodano: 2024-01-18 Kurs Discovery dla kobiet w IT za darmo

Organizacja non-profit WomenGoTech oferuje 10 tysięcy miejsc na kurs Discovery dla Polek. Szkolenie, które odbywa się w formule zdalnej, jest skierowane do kobiet, które chcą zdobyć umiejętności potrzebne do pracy w branży IT.

Kurs obejmuje 12 modułów, w których dowiecie się o podstawach programowania, architekturze systemów informatycznych, inżynierii oprogramowania, bezpieczeństwie informatycznym, analityce danych czy projektowaniu UX/UI.

Każdy moduł poświęcony jest innej roli w IT. Dzięki temu będziecie mogły zobaczyć, co poszczególne zawody obejmują i czy odpowiadają Waszym zainteresowaniom i umiejętnościom. Każdy moduł składa się z filmu wykładowego i zadań praktycznych. Po ukończeniu kursu uczestniczki otrzymują e-book z materiałami zawierającymi zalecenia dotyczące dalszej nauki oraz dożywotni dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, w której mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, zadawać pytania czy socjalizować się z innymi kursantkami.

Wśród ścieżek opisywanych na kursie są m.in.:

• Cyberbezpieczeństwo
  • Zarządzanie projektami IT
  • Rozwój back-endu i front-endu
  • Analiza biznesowa
  • Analiza danych
  • Przegląd języków kodowania
  • Branża gier

Poszczególne etapy prowadzone są przez specjalistów z takich firm jak Google, Nord Security, Vinted, Accenture czy Wix.com.

Po ukończeniu kursu będziecie miały lepszy obraz tego, co czeka Was w branży IT i będziecie mogły podjąć świadomą decyzję o wyborze ścieżki kariery.

Nie czekajcie, zapiszcie się już dziś!

Strona kursu:

przy rejestracji należy w kuponie promocyjnym użyć kodu POLSKA, żeby uzyskać darmowy dostęp