2022-01-12

“25 under 25” jest unikalną inicjatywą w skali globalnej, którą zapoczątkowało warszawskie biuro McKinsey & Company wraz z miesięcznikiem Forbes w 2018 roku. Konkurs przeznaczony jest dla nieprzeciętnych osób poniżej 25 roku życia, które w przyszłości mają szansę wpłynąć na rozwój polskiej gospodarki i społeczeństwa: przedsiębiorców, startupowców, aktywistów społecznych, działaczy na rzecz klimatu, naukowców i twórców nowych technologii. Co roku ich listę publikujemy w magazynie “Forbes”.

2022-01-12

Zapraszamy Cię do udziału drugiej edycji w HighwEY 2 SAP – unikalnego na rynku programu, który pozwoli Ci rozpocząć przygodę z  najpopularniejszym systemem ERP na świecie.

2022-01-11

Zapraszamy do udziału w V edycji Programu Top Young 100, który jest inicjatywą skierowaną do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem w Polsce.

2022-01-04

We are looking to hire a select number of exceptional candidates who are interested in joining our global organisational consultancy firm and pursue a career in international talent acquisition.

2022-01-04

Chcesz zwiększyć swoje doświadczenie i rozwinąć umiejętności podczas pracy z ekspertami nad znaczącymi projektami biznesowymi? Dołącz do ambitnego konkursu innowacji L'Oréal #Brandstorm2022!

2021-12-22

Zapraszamy do uczestnictwa w płatnych praktykach w formie warsztatów “Salesforce Lab” z firmą Deloitte.

2021-12-20

Chcesz wejść w świat IT i zostać w nim na dłużej? Skorzystaj z .NET Academy, której organizatorem jest Objectivity!

2021-12-20

CEMEX Polska ogłosił konkurs na najlepszą pracę dyplomową, poświęconą innowacyjnym, „zielonym” rozwiązaniom technologicznym i produktowym dla branży cementowej, betonowej i kruszywowej. Głównym założeniem konkursu jest wspieranie oraz promowanie przez CEMEX Polska, wspólnie ze środowiskiem akademickim, transformacji gospodarki naszego kraju w kierunku gospodarki niskoemisyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa. Prace można zgłaszać do 31 stycznia 2022 r. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Konkurs wpisuje się w realizowaną przez firmę globalną strategię klimatyczną „Future in Action”, której celem jest redukcja emisji CO2 w zakładach CEMEX.

2021-12-13

BASF Polska organizuje konkurs dla studentów „Drive Innovation. Przyszłość Zrównoważonego Transportu”. Wyzwanie? Zaprojektowanie innowacyjnego rozwiązania dla branży motoryzacyjno-transportowej. Uczestnicy będą mogli wykazać się wiedzą z zakresu chemii, fizyki i mechaniki. Na zwycięzców czeka nagroda 15 tys. zł oraz wycieczka do centrali BASF w Niemczech.

2021-12-13

Mobilność jest nieodłącznym elementem naszego życia, a transformacja tego rynku jest szybka i dynamiczna. Zrównoważony rozwój, dekarbonizacja, elektryfikacja, autonomiczna jazda czy mobilność intermodalna to tylko niektóre z wyzwań, przed którymi stoi sektor motoryzacyjny. Aby podjąć się rozwiązania niektórych z tych wyzwań, firma ZF zaprasza na globalny i wirtualny ZF Open Source Mobility Hackathon 2022, który odbędzie się podczas targów Consumer Electronics Show w dniach od 5 do 7 stycznia 2022 r. Zadaniem uczestników tego hackatonu będzie stworzenie pomysłu, prototypu lub nawet produktu i uzyskanie szansy nie tylko na zdobycie nagrody w wysokości 10 000 USD, ale także na późniejsze komercyjne wdrożenie swojego rozwiązania.