Dodano: 2024-07-08 ZAMIESZKANIE – konkurs studencki na najciekawszy projekt mieszkania 2024

Produkty dla Domu i Architektura&Biznes zapraszają studentów kierunków związanych z architekturą do udziału w konkursie ZAMIESZKANIE. Celem jest znalezienie najbardziej inspirujących, kreatywnych i przemyślanych projektów przestrzeni mieszkalnych, które odpowiadają na wyzwania współczesnego świata.

Dlaczego warto wziąć udział?

• Nagroda główna: 5 000 złotych i roczna prenumerata miesięcznika Architektura & Biznes.
  • Publikacja: najlepsze prace zostaną opublikowane w czasopiśmie Architektura & Biznes, e-wydaniu oraz na stronie www.architekturaibiznes.pl.
  • Promocja: szansa na wyróżnienie się i zaprezentowanie swojego talentu szerokiemu gronu odbiorców.

Temat konkursu

W obliczu pandemii, zmian klimatycznych i napięć społecznych, mieszkanie staje się coraz bardziej złożonym wyzwaniem projektowym. Szukamy nowatorskich rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo, stabilność, dostępność ekonomiczną i elastyczność w odpowiedzi na zmieniające się warunki.

Kto może wziąć udział?

Studenci Wydziałów Architektury, Wydziałów Architektury Wnętrz oraz kierunków projektowych z całej Polski.

Jak wziąć udział?

1. Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
  2. Przygotuj projekt zgodnie z wymaganiami technicznymi.
  3. Prześlij swoją pracę do organizatorów.

Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą systemu transferu plików Wetransfer na adres:K.SZOSTAK@PRODUKTYDLADOMU.PL.

Wiecej informacji na stronie organizatora: