Dodano: 2024-07-15 Kurs online programowania w C++ oraz programowanie niskopoziomowe

Firma Apriorit zaprasza studentów i absolwentów kierunków informatycznych, którzy chcieliby zostać programistami C++, do  programu stażowego z zaawansowanym programowaniem C++ i niskopoziomowym, z możliwością dalszego zatrudnienia.

Program szkoleniowy:
  • język: angielski
  • format: w całości online (zdalnie)
  • okres nauki (2 miesiące): wykłady, prace domowe, praca nad projektem
  • wykładowcy i mentorzy: najlepsi specjaliści programowania z Apriorit na poziomie Middle i Senior
  • języki, platformy i technologie do nauki: C++, C, Windows, Linux, inżynieria wsteczna
Termin składania zgłoszeń: 20 lipca 2024!!!

Po pomyślnym ukończeniu programu stażowego, najlepszym absolwentom zostaje zaoferowane długoterminowe zatrudnienie w firmie.

Więcej informacji na temat stażu i procesu aplikacyjnego znajdziecie pod linkiem.