2021-12-13

Fundacja Edukacyjna Perspektywy i Citi Foundation zapraszają do udziału w III edycji Shesnnovation Academy - pierwszego w Polsce bezpłatnego programu startupowego dla kobiet w STEM. Projekt jest skierowany do studentek, doktorantek i absolwentek Politechniki Rzeszowskiej.

2021-12-10

Korporacyjne Centrum Technologiczne organizuje osiemnastą edycję Konkursu o Nagrodę ABB. Głównym celem Konkursu jest promowanie i wspieranie utalentowanych osób, pasjonujących się zaawansowanymi technologiami.

2021-12-09

Studenckie Koło Naukowe Formuła Student serdecznie zaprasza na spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielami firmy Rymatex na Politechnice Rzeszowskiej, które odbędzie się w poniedziałek 13.12.2021 o godzinie 17.30.

2021-12-07

Specjalny grudniowy numer czasopisma Architektura&Biznes w całości poświęcony Międzynarodowemu Biennale Architektury w Krakowie, które odbyło się pod hasłem RE-USE portalu jest dostępny bezpłatnie do ściągnięcia.

2021-12-07

1 grudnia ruszyła REJESTRACJA do XII edycji ogólnopolskiego konkursu z rachunkowości Progress Accounting Competition

2021-12-07

Weź udział w ścieżce #Rozwiń biznes! Poznaj sprawdzone sposoby lewarowania biznesu (techniki, podejścia i metody). Skorzystaj z narzędzia do badania motywacji Reiss Motivation Profile i sesji konsultacyjnych z RMP Masterem. Dołącz do procesu mentoringowego i wykonaj indywidualny profil FRIS - style myślenia i działania. Wzmocnij siebie i swój biznes!

2021-12-06

Corporate Readiness Certificate, to program dla aktywnych i zaangażowanych studentów, którzy chcą poszerzyć I ugruntować swoją wiedzę z zakresu IT I biznesu.

2021-12-06

Obecnie poszukujemy Wolontariuszy Akademii Przyszłości, bez których mądra pomoc dla potrzebujących nie będzie możliwa. To właśnie oni, w prawie tysiącu lokalizacji w całej Polsce: -spotykają się z dziećmi, które mają problem ze swoją samooceną (jako wolontariusze w Akademii Przyszłości). Proponujemy im nie tylko satysfakcję z niesienia pomocy, ale przede wszystkim możliwość zyskania kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy – związanych z zarządzaniem swoim czasem, project managementem, organizacją eventów oraz rozszerzeniem umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych i wielu innych. Bez wątpienia będzie to propozycja atrakcyjna dla studentów chcących inwestować w swój rozwój.

2021-12-02

Zapraszamy Studentów Politechniki Rzeszowskiej na spotkanie w formie webinaru, współorganizowane z firmą Eltel Networks SA pn. „Budowa stacji elektroenergetycznej 400 kV w 11 miesięcy. W drugiej części spotkania przedstawione zostaną także możliwości odbycia praktyk i staży studenckich a także oferty pracy.

2021-11-26

„W tym roku tematem pracy konkursowej będzie podatkowe wsparcie ekspansji biznesu. Ekspansja oznacza nie tylko rozpoczęcie działalności na rynkach zagranicznych, ale również zmianę przedmiotu działalności, rozpoczęcie jej w ramach innych gałęzi gospodarki, na innym poziomie łańcucha dostaw. Decyzja o wejściu na nowy rynek często jest dla przedsiębiorcy bardzo trudna. Wiąże się z dużym ryzykiem, chociaż również niesie ze sobą możliwość znacznego wzrostu zysków. Jakie rozwiązania podatkowe mogą pomóc firmom w podjęciu decyzji o rozpoczęciu ekspansji na nowe rynki? Na to pytanie odpowiedzą nam Podatkowi Liderzy.” – mówi wiceminister finansów Jan Sarnowski.