2022-01-31

W najnowszym wydaniu A&B ważny temat - ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU. Poruszamy w nim istotne aspekty zawodu architekta/-tki krajobrazu — m.in. to, dlaczego projektowanie zieleni, które nie jest estetyzowaniem przestrzeni, tylko elementem infrastruktury jest takie ważne? Zwłaszacza w obliczu wyzwań związanych ze zmianą klimatu czy dotkliwie odczuwalnymi wyspami ciepła w mieście.

2022-01-31

Evolution - globalny twórca i dostawca oprogramowania do gier online - rusza z kolejną edycją bootcampu, kierowaną do tych, którzy chcieliby zgłębić wiedzę na temat programowania funkcyjnego i języka Scala - zarówno dla programistów z doświadczeniem w innych językach programowania, jak i utalentowanych początkujących bez komercyjnego doświadczenia w programowaniu.

2022-01-27

Trwa rekrutacja na bezpłatny, intensywny kurs programowania z nagrodami! Projekt Programowanie Przemysłu Przyszłości jest nastawiony na rozwój Przemysłu 4.0 poprzez rozwijanie kompetencji studentów w zakresie informatyki przemysłowej.

2022-01-26

Pragniemy poinformować, że AMD Group Michał Drymajło prowadzi rekrutację osób zainteresowanych udziałem w projekcie „Nastaw się na rozwój”, realizowanego w ramach Oś Priorytetowa Rynek pracy otwarty dla wszystkich, działanie 1.5.1 Rozwój Potencjału zawodowego osób z niepełnosprawnościami, poddziałanie 1.5.1 Rozwój potencjału zawodowego osób z niepełnosprawnościami – Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, którego celem jest zwiększenie poziomu zatrudnienia niepracujących osób niepełnosprawnych.

2022-01-21

Serdecznie zapraszamy studentów na EPAM University Open Day – spotkanie zorganizowane w ramach programu EPAM University.

2022-01-21

Zapraszamy do współpracy w ramach akcji stażowej Accenture Internship Program: Strategy & Consulting Edition.

2022-01-21

Ambasada USA w Warszawie zaprasza uczniów, studentów i wszystkich zainteresowanych na spotkanie online „Careers of the Future: Jak innowacje w produkcji żywności pomogą ocalić planetę?” z Piotrem Grabowskim, założycielem pierwszego akceleratora branży spożywczej w Polsce - foodtech.ac. Zachęcamy do podzielenia się informacją o tym spotkaniu. Rejestracja trwa do 25.01.2022 r.

2022-01-21

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online z przedstawicielami rzeszowskiego biura projektów MTA Engineering, które odbędzie się 27.01.2022 o godzinie 15:30.

2022-01-17

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne webinarium pn. „Podkarpacka Akademia Startupów – finansowanie młodych innowacyjnych firm”. Webinarium odbędzie się 19 stycznia 2022 roku, w godzinach 10:00 - 11.00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

2022-01-17

Zapraszamy na Dzień Otwarty online dotyczący rekrutacji do Akademii Transformacji Energetyczno-Klimatycznej (ATEK), nowego projektu edukacyjnego realizowanego przez KSAP we współpracy z Ministerstwem Klimatu i Środowiska.