2022-01-17

Zapraszamy na Dzień Otwarty online dotyczący rekrutacji do Akademii Transformacji Energetyczno-Klimatycznej (ATEK), nowego projektu edukacyjnego realizowanego przez KSAP we współpracy z Ministerstwem Klimatu i Środowiska.

2022-01-12

Czy są wśród Was pasjonaci nowych technologii oraz sztucznej inteligencji? KPMG Poland ruszyło z rekrutacją do nowego programu Robotic Academy!

2022-01-12

BASF Polska organizuje konkurs dla studentów „Drive Innovation. Przyszłość Zrównoważonego Transportu”. Wyzwanie? Zaprojektowanie innowacyjnego rozwiązania dla branży motoryzacyjno-transportowej. Uczestnicy będą mogli wykazać się wiedzą z zakresu chemii, fizyki i mechaniki. Na zwycięzców czeka nagroda 15 tys. zł oraz wycieczka do centrali BASF w Niemczech.

2022-01-12

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej jako pracodawca kieruje swoje oferty pracy nie tylko do grona specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie, cześć naszych ogłoszeń, jest także dedykowana absolwentom bez doświadczenia, którzy właśnie w naszych murach mogą zdobyć pierwsze szlify zawodowe.

2022-01-12

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez firmę Evolution darmowym kursie dotyczącym języka Scala.

2022-01-12

Komisja Europejska zaprasza ekspertów do dołączenia do zarządów pięciu misji UE. Zarządy misji będą składać się z maksymalnie 15 niezależnych ekspertów, których zadaniem będzie doradzanie w zakresie realizacji danej misji. Zgłoszenia należy składać do 2 lutego 2022 r.

2022-01-12

“25 under 25” jest unikalną inicjatywą w skali globalnej, którą zapoczątkowało warszawskie biuro McKinsey & Company wraz z miesięcznikiem Forbes w 2018 roku. Konkurs przeznaczony jest dla nieprzeciętnych osób poniżej 25 roku życia, które w przyszłości mają szansę wpłynąć na rozwój polskiej gospodarki i społeczeństwa: przedsiębiorców, startupowców, aktywistów społecznych, działaczy na rzecz klimatu, naukowców i twórców nowych technologii. Co roku ich listę publikujemy w magazynie “Forbes”.

2022-01-12

Zapraszamy Cię do udziału drugiej edycji w HighwEY 2 SAP – unikalnego na rynku programu, który pozwoli Ci rozpocząć przygodę z  najpopularniejszym systemem ERP na świecie.

2022-01-11

Zapraszamy do udziału w V edycji Programu Top Young 100, który jest inicjatywą skierowaną do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem w Polsce.

2022-01-04

We are looking to hire a select number of exceptional candidates who are interested in joining our global organisational consultancy firm and pursue a career in international talent acquisition.