2022-03-08

Zapraszamy na 2 webinary-  "Personal branding, czyli kreowanie swojego wizerunku" odbędzie się już w piątek, 11 marca, o godzinie 17:30! oraz  "CV sukcesu - czyli jak przykuć uwagę rekrutera!" odbędzie się we wtorek, 15 marca, o godzinie 12:00, które są organizowane w ramach projektu #BrightYourFuture!.

2022-03-08

01 marca firma Budimex SA oficjalnie wystartowała z tegorocznym Programem Praktyk, w którym daje studentom możliwość zdobycia pierwszego zawodowego doświadczenia!

2022-03-08

Dobrze znasz język niemiecki i angielski i szukasz miejsca, w którym możesz postawić pierwsze zawodowe kroki?

2022-03-08

Zapraszamy na webinar “Trust me, I am an engineer - jak inżynier powinien zacząć na rynku pracy”! Wspólnie z ekspertami ABB przyjrzymy się dylematom towarzyszącym inżynierom na początku ich kariery zawodowej.

2022-03-08

We are pleased to inform that we are now accepting applications for Fulbright grants aimed at Polish students, scholars and/or educators, who wish to study or conduct research and teaching projects in the U.S.

2022-03-08

Mamy już nowy numer miesięcznika ARCHITEKTURA & BIZNES 3/2022 udostępniony do pobrania bezpłatnie dla Wszystkich!

2022-03-01

Organizujemy targi pracy, które od lat wspierają młodych ludzi w wejściu na rynek pracy. W tej edycji z uwagi na zaistniałą sytuację jako Grupa Absolvent chcemy pomóc osobom z Ukrainy, które ze względu na trwającą wojnę zaczynają swoje życie na nowo w Polsce. Z tego względu w czasie nadchodzących targów pracy Absolvent Talent Days przygotowywujemy dedykowaną strefę Wsparcia Karierowego dla Ukrainy. Pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami biznesowymi w celu zgromadzenia jak największej ilości ofert pracy dla osób z Ukrainy. Zdajemy sobie sprawę, że same oferty zatrudnienia to nie wszystko.

2022-02-23

Studencie, absolwencie – wnieś świeże spojrzenie do branży retail! Zapraszamy do aplikowania do programu Management Trainee 2022 w Biedronce - największej sieci detalicznej w Polsce.

2022-02-23

Women TechStyle Summit 2022 (online) to największa polska konferencja poświęcona kobietom w branży IT. W tym roku wydarzenie będzie się odbywać w dniu 29.03.2022 r. w formie transmisji online. Skierowana jest specjalistek z branży IT oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę branży IT. Konferencja zapewnia niesamowite emocje związane z występami niesamowitych prelegentek z wiodących firm IT w Polsce i na świecie. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

2022-02-23

wystartowała kolejna edycja konkursu Audit OdyssEY, skierowanego do studentów zainteresowanych tematyką rachunkowości, finansów, ekonomii i szeroko pojętego biznesu. W tym roku zdecydowaliśmy się na zmianę formuły, dzięki której oprócz elementu rywalizacji na studentów czeka także dawka wiedzy przygotowanej przez Audytorów EY – drugi etap konkursu to cykl certyfikowanych warsztatów. Najlepsi oprócz oferty kariery w EY otrzymają sztabki złota o łącznej wartości 36 700 zł.