2022-02-23

Wykonaj pierwszy krok w stronę kariery w Data Engineering! Poznaj Azure Databricks i wykorzystuj języki programowania PySpark lub Python.

2022-02-23

Konkurs AI IN ESG INVESTING stwarza niepowtarzalne szanse, zarówno finansowe, jak i zawodowe dla uczestników zmagań oraz jest świetnym polem do sprawdzenia swoich umiejętności. Tematyka konkursu pozwala na udział w rywalizacji grupom studentów o różnych zainteresowaniach naukowych m. in. matematycznych, informatycznych, finansowych, ekonomicznych oraz ekonometrycznych.

2022-02-23

PwC Polska startuje z 3. edycją M&A TalentLab - serią certyfikowanych warsztatów online z zakresu doradztwa transakcyjnego, przeprowadzanego w każdy wtorek przez naszych Ekspertów. Tematyka warsztatów jest bardzo zróżnicowana, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

2022-02-23

Zapraszamy szczególnie osoby, które chcą rozwijać swoje kompetencje trenerskie, chciałyby zainwestować we własny rozwój lub myślą o pracy z grupą i prowadzeniu szkoleń.

2022-02-09

W czwartek 10 lutego o godzinie 19:00 PwC Polska organizuje webinar "Od wdrożonego projektu do wymarzonej pracy".

2022-02-09

Jesteś doktorem nauk humanistycznych? Twoja praca doktorska dotyczy współczesności i została obroniona w zeszłym roku? Masz szanse na nagrodę w Konkursie imienia prof. Aliny „Inki ” Brodzkiej-Wald. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce czeka na zgłoszenia do 28 lutego 2022r.

2022-02-09

W ramach projektu EPAM University organizatorzy zapraszają na kurs – Junior Java Online Training, na który właśnie trwają zapisy. Szkolenie skierowane jest do początkujących – przede wszystkim studentów i absolwentów kierunków IT.

2022-02-09

W ramach projektu EPAM University organizatorzy zapraszają na  nadchodzący warsztat, który może okazać się przydatny dla wszystkich studentów/absolwentów zainteresowanych rozwojem w obszarze Analityki Biznesowej.

2022-02-09

Ruszyła rekrutacja do nowej edycji PROGRAMU ROZWOJU KOMPETENCJI TRENERSKICH „PROSPECT” realizowanego przez Stowarzyszenie Ruch Pomocy Psychologicznej „INTEGRACJA”.

2022-02-09

Ruszyła rekrutacja do programu mentoringowego EY – Dziewczyny Poziom Wyżej! Aplikować mogą wszystkie studentki, które chciałyby w sposób świadomy zaplanować swoją karierę w świecie doradztwa biznesowego lub corporatefinance pod okiem doświadczonych mentorek EY.