2022-03-29

Już po raz siódmy eksperci Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR) dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami płatnych praktyk „zaFUNDuj sobie przyszłość!”. Dzień otwarty związany z tymi praktykami odbędzie się już 7 kwietnia 2022 r.

2022-03-29

Już wkrótce ruszy rekrutacja do 11. edycji Akademii Energii. To jeden z flagowych programów Fundacji im. Lesława Pagi, pomagający w rozwoju zdolnym i utalentowanym studentom, i absolwentom, którzy nie tylko chcą rozwijać się w branży energetycznej, ale także rozumieją, że biznes opiera się na dobrych relacjach i zaangażowaniu. To program dla przyszłych liderów.

2022-03-29

W imieniu Mars Polska chcielibyśmy poinformować o wydarzeniu w postaci Dnia Otwartego dla wszystkich zainteresowanych stażem lub praktyką w firmie Mars. Wydarzenie będzie miało formę online. Będziemy zobowiązani za udostępnienie informacji o nim w Państwa kanałach społecznościowych/intranecie. Na ten moment oferujemy Programy Stażowe w różnych obszarach, a także Programy Rozwoju Przyszłych Menedżerów Mars.

2022-03-29

Ambasada USA, Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundacja Wspomagania Wsi zapraszają młodzież w wieku 15-18 lat do udziału w CivicUp!Academy – czwartej edycji 9-dniowej szkoły letniej o demokracji i zaangażowaniu obywatelskim dla osób zainteresowanych prowadzeniem działań społecznych.

2022-03-29

W Biedronce rozpoczynamy właśnie podróż cyfrowej transformacji, która zmieni sposób w jaki współdziałamy z klientami, operacją oraz pracownikami – dlatego do naszego działu IT poszukujemy kandydatów do 3 różnych sekcji takich jak: aplikacje, infrastruktura, architektura i integracja systemów IT. W zależności od Twoich kompetencji oraz obszarów, które Cię interesują – wybierz ten, do którego chcesz aplikować i dołącz do nas!

2022-03-29

Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej zaprasza Studentów do udziału w programie  „Ambasadorowie Karier UE 2022/2023”.

2022-03-23

Zapraszamy na pierwsze webinarium Związku Ogólnopolskiego Projektantów i Inżynierów, które odbędzie się 29 marca w godz. 12:00-14:00, na platformie ZOOM.

2022-03-18

Wspólnie z zespołem M&A w PwC mamy przyjemność zaprosić studentów do udziału w konkursie M&Asters Challenge 2022 on-line!

2022-03-18

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP) wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego (ZPSK) serdecznie zapraszają do udziału w pn. „Polish Space Fellowship Program”, który kierujemy do studentów ostatniego roku, absolwentów i młodych naukowców.

2022-03-09

Informujemy, że istnieje możliwość bezpłatnego wsparcia w zakresie zwiększenia możliwości zatrudnienia. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.