2022-04-01

Myślisz o własnej firmie, masz już plan, ale chcesz sprawdzić czy to dobry czas na start? A może masz już firmę i zastanawiasz się jak ją rozwinąć? Już 21 kwietnia odbędzie się BUSINESS MARKET - wydarzenie networkingowe, które połączy ze sobą ludzi przedsiębiorczych, wierzących w swoje siły i działania oraz tych, którzy chcą się aktywnie rozwijać zawodowo.  Zarezerwuj bezpłatną wejściówkę i zdecyduj, czy uczestniczysz w wydarzeniu stacjonarnie czy online!

2022-04-01

Czwórka szuka ludzi niezwykłych z nietuzinkowymi zainteresowaniami oraz nowatorskimi pomysłami. Kandydatów do plebiscytu „Nieprzeciętni 2022” można zgłaszać od 21 marca do 17 kwietnia. Prosty formularz dostępny na stronie czworka.online może wypełnić zarówno sam kandydat, jak i jego rodzina, przyjaciele, znajomi czy współpracownicy. Ogłoszenie laureata nastąpi 23 czerwca podczas gali finałowej.

2022-04-01

Ruszyła rekrutacja do programu płatnych praktyk i staży dla studentów i absolwentów. W tegorocznej edycji pod hasłem „Pokaż swoje mocne strony” proponujemy blisko 60 ciekawych ofert z różnych dziedzin. Młode talenty mogą liczyć m.in. na szkolenia wdrożeniowe oraz opiekę ekspertów PZU, którzy zadbają o dobrą atmosferę do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych w największej instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

2022-03-31

Uwaga, Dziewczyny w STEM! Studentki, absolwentki i doktorantki kierunków ścisłych, technicznych i informatycznych! Szansa na karierę w branży IT jest bliżej niż Wam się wydaje!

2022-03-31

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce. W bieżącej edycji 33 najlepsze krajowe i międzynarodowe spółki oferują prawie 100 staży w 12 miastach, m.in. w Bydgoszczy, Grudziądzu, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Janowie Podlaskim czy Toruniu.

2022-03-31

Teraz jest najlepszy moment, by rozpocząć swoją karierę w EY. Na studentów i absolwentów czekają oferty w prawie każdym zespole. Bez względu na to, czy interesujesz się audytem, doradztwem podatkowym, strategią i transakcjami czy consultingiem – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

2022-03-31

Jaka jest kondycja zawodu architekta? — to temat kwietniowego wydania A&B. na okładce oczywiście laureat tegorocznego Pritzker Architecture Prize, czyli Diébédo Francis Kéré.

2022-03-29

Ogólnopolski zasięg, 1200 uczestniczek, ponad 600 godzin bezpłatnych warsztatów online i konsultacji merytorycznych z edukatorami, mentorami i ekspertami rynku pracy, spotkania społeczności i networking. To wszystko ma wzmocnić pozycję kobiet z małych miejscowości i zmotywować je do działania. Tak w skrócie przedstawiają się cele Programu „Akademia Rozwoju” Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju skierowanego do kobiet. Udział w Programie jest całkowicie bezpłatny. Rekrutacja już wystartowała!

2022-03-29

Już po raz siódmy eksperci Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR) dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami płatnych praktyk „zaFUNDuj sobie przyszłość!”. Dzień otwarty związany z tymi praktykami odbędzie się już 7 kwietnia 2022 r.

2022-03-29

Już wkrótce ruszy rekrutacja do 11. edycji Akademii Energii. To jeden z flagowych programów Fundacji im. Lesława Pagi, pomagający w rozwoju zdolnym i utalentowanym studentom, i absolwentom, którzy nie tylko chcą rozwijać się w branży energetycznej, ale także rozumieją, że biznes opiera się na dobrych relacjach i zaangażowaniu. To program dla przyszłych liderów.