2023-05-29

Click (2023) online to największa multitechnologiczna konferencja IT w formule wydarzenia online. Skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów branży IT, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii i biznesu. Najważniejszą wartość konferencji jest wysoki poziom merytoryczny prezentacji technicznych. Dostępne są 4 ścieżki technologiczne: Java, Web, Mobile (Android / iOS) oraz Python / Cloud / Machine Learning / AI / Data Science / Salesforce.

2023-05-29

Szkolenie online nt. praktycznych wskazówek jak przygotować się do testów EPSO. Szkolenie poprowadzi András Baneth, starszy doradca i trener w Radzie ds. Spraw Publicznych, autor Ultimate EU Test Book oraz trener w wiodącym unijnym serwisie przygotowującym do egzaminów EU-Training.

2023-05-29

29.05.2023 rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych FOPA, który jest wydarzeniem towarzyszącym Międzynarodowemu Kongresowi ENERGETYCZNA REGENERACJA MIAST organizowanemu w ramach OPEN EYES ECONOMY.

2023-05-29

Chcesz tworzyć oprogramowanie zgodnie z metodyką DevOps? Zależy ci na tym, aby dowiedzieć się, jak automatyzować i integrować procesy między zespołami programistycznymi a operacyjnymi? Jeśli tak, skorzystaj z programu przygotowanego przez ekspertów EPAM Polska i zdobądź kompetencje przyszłości!

2023-05-29

Polski Fundusz Rozwoj oraz Fundacja Digital Poland chcielibyśmy zapraszają do udziału w spotkaniu online, które inauguruje narzędzie, Test Dojrzałości Cyfrowej.

2023-05-22

Obecnie poszukujemy Koordynatorów ds. Promocji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, bez których Mądra Pomoc dla potrzebujących nie będzie możliwa. To właśnie oni, w 16 województwach w Polsce rekrutują zespoły Specjalistów_ek ds. Promocji, którzy odpowiadają za kontakt z mediami i partnerami, prowadzą Paczkowe social media i wspierają Wolontariuszy_ki w działaniach.

2023-05-22

Na uczelniach wielkimi krokami zbliża się sesja egzaminacyjna, a w EY tradycyjnie okres majowy to czas rekrutacji Ambasadorów. Oznacza to, że teraz każdy student może spróbować swoich sił i zacząć współpracę z EY. Na przyszłych ambasadorów czekają nieskończone możliwości rozwoju, okazja do poznania pracy globalnej firmy „od środka” i nawiązania relacji ze specjalistami.

2023-05-22

Ministerstwo Sprawiedliwości ogłasza nabór do Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości III kadencji, który potrwa do 31 maja 2023 r.

2023-05-19

To największy w Polsce portal edukacyjny szerzący wiedzę o stypendiach dla uczniów, studentów, absolwentów, doktorantów i naukowców.

2023-05-19

Carpathian Startup Fest 2023 to w “telegraficznym” skrócie: dwa dni pitchów, prezentacji i paneli dyskusyjnych, niemal setka gości na scenach Demo Day i Community Stage, matchmaking uczestników i rozbudowywany networking oraz MeetUp Party na ponad trzysta osób.