2023-05-05

Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem przy współpracy z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwem Spraw Zagranicznych ogłasza konkurs „Młodzieżowy Delegat RP na 78. Sesję ZO ONZ”. Zwycięzca konkursu w charakterze Młodzieżowego Delegata RP weźmie udział w 78. Sesji Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz będzie uczestniczyła w realizacji i upowszechnianiu założeń Konkursu do kolejnej Sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

2023-04-28

Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych ogłasza konkurs z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych. Zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie określa Regulamin dostępny na stronach: www.pzpts.pl

2023-04-28

Projekt skierowany jest do 60 osób niepełnosprawnych, będących absolwentami szkoły wyższej lub realizujących ostatni lub przedostatni semestr nauki w szkole wyższej (stopnia licencjata lub magistra), które są jednocześnie osobami bezrobotnymi lub biernymi zawodowo (w tym nieaktywnych zawodowo, poszukujących pracy niezatrudnionych) i zamieszkują obszar województwa małopolskiego, śląskiego lub podkarpackiego.

2023-04-28

Jeśli aktywnie działasz w kołach naukowych lub organizacjach studenckich, jesteś osobą zainteresowaną karierą w międzynarodowej firmie audytorsko-doradczej, dołącz do ekipy Ambasadorów i promuj KPMG wśród studentów Twojej uczelni!

2023-04-27

Weź udział w hackathonie online ING Banku Śląskiego, zdobądź nagrodę z puli aż 20 000 zł i szansę na karierę w jednym z największych banków w Polsce!

2023-04-26

V. edycja największej polskiej konferencja poświęcona Java i architekturze oprogramowania.Skierowana jest do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, specjalistów cloud i big data.

2023-04-26

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zawalcz o:40 000 zł za I miejsce w kategorii startup, nagrody, których łączna pula wynosi aż 100 000 zł, dziką kartę do siódmej edycji programu mentoringowego InCredibles, uwagę ponad 30 topowych funduszy i inwestorów. zainteresowanie mediów i partnerów obecnych na wydarzeniu

2023-04-25

Głównym celem projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród niepełnosprawnych absolwentów szkół wyższych oraz studentów ostatniego roku studiów.

2023-04-25

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

2023-04-25

Celem programu jest zwiększenie zainteresowania obszarem STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) wśród dzieci, promowanie kobiet w roli ekspertek technologicznych i uruchamianie ich potencjału społecznego.