2023-05-17

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w prestiżowym konkursie o Nagrodę im. Kazimierza Twardowskiego, organizowanego przez Fundację Academicon. Konkurs jest częścią projektu "Społeczna Odpowiedzialność Nauki 2022", prowadzonego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, i ma na celu uhonorowanie najlepszej książki filozoficznej roku 2022.

2023-05-17

Mamy zaszczyt przedstawić Wam wyjątkowy program Ambasador Deloitte, który daje niepowtarzalną szansę na poznanie biznesu oraz rozwijanie umiejętności miękkich.

2023-05-17

W imieniu Instytutu Geodezji i Kartografii oraz Absiskey Polska mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji podsumowującej cykl Hackathonów HackVision, realizowanych w ramach projektu Framework Partnership Agreement on Copernicus User Uptake (FPCUP).

2023-05-11

Już tylko 5 dni zostało do zakończenia naboru do programu grantowego SOFIA. ONDE SA. - lider branży odnawialnych źródeł energii w Polsce, po raz kolejny poszukuje młodych innowatorów, którzy chcieliby przekuć swoją wiedzę i pomysły w praktyczne działania z zakresu transformacji energetycznej.

2023-05-10

Przede wszystkim to przestrzeń dla młodych kreatywnych ludzi, którzy chcą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności.

2023-05-09

Na ambasadorów czeka wiele benefitów, np. szkolenia rozwojowe, skrócony proces rekrutacji do programu praktyk i staży, szansa na rozbudowanie sieci kontaktów biznesowych czy wsparcie zespołu Rekrutacji i Marki Pracodawcy w realizacji studenckich projektów.

2023-05-09

Otrzymacie  m.in. stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie będziecie ponosić w związku ze studiami.

2023-05-09

Pula nagród to ponad 55 tys. złotych, konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach.

2023-05-09

Skierowana jest do pasjonatów Pythona z profilu mid i senior.

2023-05-05

Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych ogłasza konkurs z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych. Zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie określa Regulamin dostępny na stronach: www.pzpts.pl