2023-06-05

EPAM Poland zaprasza do udziału w bezpłatnym wydarzeniu online EPAM Tech Talk: How to Become a Rockstar in a Technical Interview. 21 czerwca, 17:30 – 19:00. Więcej szczegółów oraz rejestracja na wydarzenie pod linkiem https://epa.ms/EPAMTechTalk-CH.

2023-06-05

Czy wiecie, jakie dane Waszej organizacji krążą w Internecie i kto może mieć do nich dostęp? Czy wiecie ile Waszą firmę może kosztować cyberatak?   Zapraszamy Państwa na spotkanie, które odbędzie się 15 czerwca o godz. 14:30 w Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab, ul. 3 Maja 13 (I piętro). Dowiedzą się Państwo, jak skutecznie zabezpieczyć swój biznes przed zagrożeniami cyfrowego świata

2023-06-02

Dołącz do Międzynarodowego Programu Talentów Leonardo, utworzonego we współpracy z Luiss Business School w Rzymie. Zostań jednym z talentów zatrudnionych przez Grupę Leonardo i zdobądź uznawany na całym świecie tytuł Magistra Zaawansowanego Zarządzania.

2023-06-02

Problematyka prac musi być związana z rozwojem agrobiznesu, tj. z postępem, innowacyjnością i działaniami przynoszącymi wartość dodaną dla społeczeństwa wiejskiego, zdrowia, środowiska naturalnego, gospodarstw rolnych, obszarów wiejskich, przemysłu rolno–spożywczego oraz zrównoważenia produkcji żywności.

2023-06-02

Dołącz do zespołu ekspertów branży energetycznej, zyskaj perspektywę interesującej pracy z wpływem na otaczającą rzeczywistość.

2023-06-01

Grant Naukowy DKMS skierowany jest do młodych naukowców, którzy swoją pracę skupiają przede wszystkim wokół immunologii i hematologii transplantacyjnej, doświadczalnej, klinicznej, a także zagadnień diagnostycznych, terapeutycznych i związanych z dawstwem komórek krwiotwórczych.

2023-06-01

Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych ogłasza konkurs z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych. Zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie określa Regulamin dostępny na stronach: www.pzpts.pl

2023-05-30

Portal Praca.pl ogłasza konkurs pisarski, skierowany do uczniów i studentów.

2023-05-29

Schneider Global Student Experience to seria szkoleń e-learningowych i symulacji projektów, dzięki którym studenci będą mieli okazję poznać branżę oraz przyjrzeć się globalnej działalności Schneider Electric od wewnątrz. Schneider Electric oferuje ścieżki edukacyjne z zakresu sprzedaży i marketingu, usług, łańcucha dostaw, kariery cyfrowej oraz zrównoważonego rozwoju jako biznesu. Schneider Global Student Experience to doskonała okazja dla studentów, by poznać możliwe ścieżki kariery, wzmocnić swój rozwój osobisty i zawodowy, a także zdobyć doświadczenie w firmie, jednocześnie zdobywając umiejętności, które mogą zabrać ze sobą do następnego projektu, na rozmowę kwalifikacyjną lub staż.

2023-05-29

Wiesz, jak zautomatyzować pracę z pomocą sztucznej inteligencji? Działasz w kole naukowym albo prowadzisz projekt badawczy dotyczący big data, AI czy blockchainu? Zgłoś się indywidualnie lub z zespołem do Akceleratora Innovatorium. To program, który pomaga przekształcić pomysł w biznes. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 7 czerwca.