2023-07-10

Narodowy Bank Polski poinformował, że ruszyła kolejna edycja Programu „Staże Prezesa NBP”. Uczestnikom stażu Narodowy Bank Polski oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas określony 12 miesięcy na stanowisku stażysty.

2023-07-06

W numerze m.in. na ile wartości estetyczne przy projektowaniu domów są dzisiaj aktualne? Jak mówić dzisiaj o architekturze domów jednorodzinnych? Co stanowi największe wyzwanie?

2023-07-03

Wouldn’t it be great if we could automatically create analog designs for our chips – from electrical specifications to a final layout? Fully automatically generated circuits have been the holy grail of analog integrated circuits (IC) design for more than 30 years. We believe now is the time to master this challenging task with groundbreaking, disruptive methods.

2023-07-03

Apriorit is a software development company, which was established in 2002, have many years of experience in system programming, cybersecurity, reverse engineering, SaaS/web, blockchain-based solutions, and artificial intelligence.

2023-07-03

W lipcu rusza “IT Summer Camp” - cykl webinarów i warsztatów online organizowany przez firmę DataArt dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowych technologii, poćwiczyć swój angielski lub po prostu w produktywny sposób spędzić czas podczas wakacji.

2023-06-28

The Amcor Flexibles Europe, Middle East and Africa (AFEMEA) Graduate Program is an exciting opportunity to further develop your skills and unwrap your expertise with an international packaging leader offering you a unique working experience in an innovative and diverse environment. This Graduate Program is an 18-month development opportunity, which consists of 2 or 3 international rotations in Europe. We offer a permanent contract.

2023-06-28

Został równo miesiąc do zamknięcia możliwości zgłoszeń w tegorocznej edycji Konkursu Nagroda Jamesa Dysona, której przyświeca promocja  zrównoważonego rozwoju. Młodzi inżynierowie mogą już teraz zgłaszać swoje projekty, również te stworzone dla dobra naszej planety.

2023-06-22

22 czerwca 2023 r. rusza nabór do konkursu „Na najlepsze rozwiązania Gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ). Celem konkursu jest promocja najlepszych rozwiązań w zakresie GOZ – w tym produktów, modeli biznesowych, ukierunkowanych na osiągnięcie efektów środowiskowych oraz korzyści ekonomicznych, społecznych i zarządczych. Na najciekawsze rozwiązania czekają nagrody główne w wysokości 50 tys. zł oraz wyróżnienia w wysokości 20 tys. zł. Łączna pula nagród to 500 tys. zł.

2023-06-22

Szukamy studenta na bezpłatne praktyki do Wydziału Archiwum Zakładowego i Kancelarii Głównej. Praktyki mogą trwać od 1 miesiąca do 3 miesięcy w zależności od potrzeb studenta. Dopasujemy się!

2023-06-21

Jeszcze tylko do 30 czerwca można zgłaszać teksty o edukacji do Nagrody im. Romana Czerneckiego. Konkurs już po raz szósty organizuje Fundacja EFC.