2023-08-08

Myślisz o przeprowadzce do innego kraju? Nie wiesz gdzie szukać informacji o życiu i zatrudnieniu w nowym miejscu? W dniach 14 – 31 sierpnia 2023 r. odbędzie się wydarzenie Go Places 2023, podczas którego zdobędziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

2023-08-08

Game On wystartował! Hack-a-job w Tampere to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności i wiedzy poprzez ukończenie wyzwania, które ma na celu sprawdzenie Twoich zdolności na otwartym stanowisku pracy w ciągu 24 godzin. Jeśli znajdziesz się wśród grupy szczęśliwych wybranych uczestników, weźmiesz udział w niezapomnianej podróży po Tampere! Odbędziesz wyjątkowe spotkania twarzą w twarz z przedstawicielami firm z Tampere i dowiesz się, jak to jest pracować i żyć w tym rozwijającym się środowisku technologii.

2023-08-08

Szukasz ciekawych wyzwań? Zapraszamy do udziału w wolontariacie podczas Game Industry Conference.

2023-08-02

Ministerstwo Klimatu i Środowiska organizuje III edycję Konkursu Klimatyczny Człowiek Roku w kategorii Młody Naukowiec. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 września 2023 r.

2023-07-27

Ruszył nabór na kolejną edycję płatnych, pięciomiesięcznych staży Komisji Europejskiej „Blue Book”. Aplikować mogą zarówno świeżo upieczeni absolwenci, jak i osoby już aktywne zawodowo.

2023-07-25

Wystartowała rekrutacja do nowej edycji Programu Stypendiów Pomostowych. Maturzyści z małych gmin i wsi, pochodzący z niezamożnych rodzin, mają szansę na 7 tys. złotych stypendium pomostowego na I rok studiów. Aplikować do Programu mogą młodzi ludzie, którzy w tym roku zdali maturę i od października rozpoczynają studia stacjonarne na polskich uczelniach publicznych.

2023-07-24

Trwa trzecia edycja Konkursu Prezesa ZUS na najlepszą pracę licencjacką, magisterską oraz doktorską z zakresu ubezpieczeń społecznych. Termin zgłaszania prac mija 30 września br.

2023-07-20

We are thrilled to announce the upcoming Cloud Way! Community Talks #3, designed specifically for students and individuals interested in expanding their knowledge of DevOps. Join the event and familiarize yourself with the DevOps trainings offered by EPAM, have your questions answered, and connect with like-minded people.

2023-07-17

Program Trainee skierowany jest dla wszystkich osób, które chcą poznać od podszewki działanie firmy i zdobyć unikalne doświadczenie. Celem programu jest wdrożenie oraz wykształcenie kadry zarządzającej i eksperckiej. Po zakończeniu programu Trainee będzie miał(a) możliwość kontynuacji zatrudnienia. Decyzja o stanowisku, na które wdroży się Trainee zależeć będzie przede wszystkim od kompetencji nabytych w trakcie programu.

2023-07-11

Jeśli chcesz nauczyć się praktycznego stosowania metodyki DevOps oraz rozwiązywania skomplikowanych problemów technicznych związanych z testowaniem, wdrożeniem i bezpieczeństwem nowoczesnych systemów - dołącz do Programu DevOps Fundamentals przygotowanego przez ekspertów EPAM!