2022-05-20

Rekrutacje do Programu Praktyk 2022 trwają już prawie trzy miesiące, ale dopiero teraz zaczyna się najgorętszy okres, aby dołączyć do firmy Budimex i zdobywać pierwsze zawodowe doświadczenie! To najlepszy moment na przesłanie aplikacji, ponieważ ruszyły rekrutacje na wakacyjne praktyki.

2022-05-20

Fundacja Kościuszkowska ogłasza nabór do XVIII edycji Konkursu o Nagrodę im. Witolda Lipskiego dla utalentowanych młodych naukowców, mających wybitne osiągniecia naukowe w dziedzinie informatyki i jej zastosowań.

2022-05-19

Marszałek Województwa Podkarpackiego ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą historii, współczesności lub przyszłości województwa podkarpackiego.

2022-05-17

Szukasz perspektywicznej pracy? A może po prostu nowej ścieżki kariery? Masz 18-29 lat, nie masz stałego zatrudnienia i zastanawiasz się jak rozpocząć przyszłościową karierę w zawodzie, w którym ciągle brakuje specjalistów? Poznaj możliwości zawodowe jakie daje marketing internetowy i rozpocznij swoją ścieżkę z bezpłatnym programem Kariera Jutra!

2022-05-17

Rozpocznij karierę w obszarze IT! Poznaj swoje możliwości razem z Nami.   Ucz się od ekspertów, pracując dla globalnego innowatora danych, jakim jest Lingaro.  Rozwijaj swoje umiejętności i zdobywaj wiedzę, która będzie kluczowa na starcie Twojej kariery.

2022-05-17

Wystartowała V edycja Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego, organizowana przez Fundację EFC. Nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych przyznawana jest autorom i autorkom publikacji dotyczących edukacji w trzech kategoriach – naukowej, publicystycznej i specjalistycznej. To forma docenienia prac, które trafnie odpowiadają na aktualne wyzwania, przed którymi stoi polski system edukacji, a tych przed nami coraz więcej. Prace do konkursu można zgłaszać do 30 czerwca.

2022-05-17

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy (OPI PIB) uruchomił profesjonalny, płatny program stażowy KomITywa. Nasza inicjatywa skierowana jest do absolwentów lub ambitnych studentów ostatniego roku informatyki lub kierunków pokrewnych.

2022-05-17

Wakacje kojarzą się z wypoczynkiem w atrakcyjnych miejscowościach, ale dla wielu osób to również możliwość podjęcia dodatkowej pracy. Biedronka daje szansę na połączenie jednego z drugim. Rozpoczęła rekrutację pracowników sezonowych do sklepów zlokalizowanych nad morzem, w górach i w okolicy mazurskich jezior.

2022-05-17

„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju.

2022-05-17

Firma inStreamly zajmująca się marketingiem w obszarze streamingu gier komputerowych i esportu ZAPRASZA na płatny program stażowy, skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych i wyższych.