2022-06-15

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami odnośnie praktyk wakacyjnych prowadzonymi przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

2022-06-15

Serdecznie zapraszamy na webinar:   "Jak zwiększyć efektywność działu sprzedaży stosując badania kompetencji?"   START: 27 czerwca, godz. 12:00

2022-06-15

„Śniadanie z przedsiębiorcą" to spotkanie świata nauki i biznesu, które ma na celu promowanie i wspieranie przedsiębiorczości wśród naukowców, poprzez prezentacje doświadczeń przedsiębiorców oraz przykładów firm, które inspirują do poszukiwania i wdrażania własnych pomysłów na biznes. Spotkanie ma także na celu nawiązanie efektywnej współpracy w zakresie wykorzystania badań Uniwersytetu i możliwości ich wdrożenia w działalności firm.

2022-06-15

Rzeszowska firma Mobitouch proponuje letnie praktyki dla uczniów szkół średnich oraz studentów kształcących się na profilach związanych z programowaniem. Szuka też talentów dla innych specjalizacji w branży IT.

2022-06-13

Wystartował kolejny etap rekrutacji do programu szkoleniowo-stażowego #KarieraJutra!

2022-06-13

Czas przed sesją biegnie trochę inaczej, dlatego EY przedłuża możliwość aplikacji do Programu Ambasador Poziom Wyżej.

2022-06-03

Studenci ostatnich lat z możliwością rozpoczęcia kariery w podatkach.

2022-06-03

Ruszyła kolejna edycja konkursu Be The Best! Macie niepowtarzalną możliwość stworzenia nieszablonowych i innowacyjnych rozwiązań wyzwań stojących przed firmą Volkswagen Poznań, a także zdobycia atrakcyjnych nagród.

2022-06-03

FOPA jest wydarzeniem towarzyszącym Międzynarodowemu Kongresowi Klimatyczna Regeneracja Miast i skierowanym do architektów, projektantów, studentów architektury, ludzi zainteresowanych tematyką architektury.

2022-06-03

W imieniu firmy Huawei z przyjemnością zaproszamy studentki i studentów Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza do udziału w nowej, IX edycji programu Seeds for the Future, 8-dniowego programu szkoleniowego online, w ramach którego uczestnicy będą mogli poznać  wiodące trendy w obszarze nowoczesnych technologii (takich jak rozwój sztucznej inteligencji, zastosowania 5G, obliczenia w chmurze czy produkcja zielonej energii), a także nawiązać kontakty ze studentami z ponad 100 krajów z całego świata.