2022-05-17

EY, jako globalna organizacja jest świadoma konieczności światowej zmiany i aktywnie działa w tym obszarze. Z tego względu stworzyliśmy konkurs Better Working World Data Challenge. Ma on na celu danie studentom możliwości sprawdzenia się i rozwoju w międzynarodowym przedsięwzięciu, aby znaleźć rozwiązania dla jednego z najtrudniejszych problemów współczesnego świata – kwestii zrównoważonego rozwoju.

2022-05-17

Oferty realizowane sąt w ramach projektu „Stawiamy na pracę” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności oraz pozostawanie bez zatrudnienia.

2022-05-17

Citibank Europe, we współpracy z Citi University Partnerships in Innovation & Discovery (CUPID) Program szukają osób zainteresowanych obszarem FinTech, które chciałyby wziąć udział w tygodniowym, wirtualnym hackathonie. W programie również innowacyjne i angażujące szkolenia, aby wesprzeć profesjonalny rozwój uczestników i uczestniczek.

2022-05-17

Sprawdź się w globalnym wyzwaniu EY Better Working World Data Challenge, gdzie poznasz tajniki ML i AI. Do wyboru aż 3 challenge o różnych stopniach trudności. Wejdź do gry i wygraj nawet 10 000 USD i światową sławę!

2022-05-17

W imieniu organizatora – Tubądzin Management Group Sp. z o. o. – zapraszamy do udziału w CultureFORM – kategorii specjalnej międzynarodowego konkursu Tubądzin Design Awards 2022, dla architektów, projektantów i studentów, którego oficjalnym partnerem jest Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie.

2022-05-17

W imieniu organizatora – Tubądzin Management Group Sp. z o. o. – zapraszamy do udziału w IV edycji międzynarodowego konkursu dla architektów, projektantów i studentów Tubądzin Design Awards 2022.

2022-05-17

Szukamy aktywnie działających osób w kołach naukowych lub organizacjach studenckich, które są komunikatywne i super zorganizowane, a social media nie mają przed nimi tajemnic! Jeśli masz milion pomysłów na socialowy content, a w przyszłości rozważasz rozpocząć karierę w KPMG, dołącz do ekipy Ambasadorów KPMG!

2022-05-17

28 kwietnia br. ruszyła rekrutacja do Programu letnich praktyk studenckich w TAURON Dystrybucja S.A. i potrwa do 25 maja br.

2022-05-17

Jak sprzedawać produkty Premium? Weź udział w Dniu Otwartym Lindt i dowiedz się, jak w praktyce wygląda zarządzanie sprzedażą.

2022-05-17

To najlepszy moment, by rozpocząć swoją współpracę z EY. Na przyszłych ambasadorów czekają nieskończone możliwości rozwoju oraz okazja do poznania pracy globalnej firmy od środka i nawiązania relacji z osobami z Talent Teamu, Audytu, Podatków, Strategii i Transakcji czy Consultingu.