Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online z przedstawicielami rzeszowskiego biura projektów MTA Engineering, ktore odbędzie się już 27.01.2022 o godzinie 15:30.

Studenckie Koło Naukowe Formuła Student serdecznie zaprasza na spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielami firmy Rymatex na Politechnice Rzeszowskiej, które odbędzie się w poniedziałek 13.12.2021 o godzinie 17.30.

Zapraszamy Studentów Politechniki Rzeszowskiej na spotkanie w formie webinaru, współorganizowane z firmą Eltel Networks SA pn. „Budowa stacji elektroenergetycznej 400 kV w 11 miesięcy. W drugiej części spotkania przedstawione zostaną także możliwości odbycia praktyk i staży studenckich a także oferty pracy.

Zapraszamy Studentów Politechniki Rzeszowskiej na inspirujące spotkanie „Rozwiń skrzydła z BSH”. W drugiej części spotkania zapraszamy na warsztat, który poprowadzą Pracownicy Działu Rozwoju „Rozwój urządzenia w dziale R&D – konstrukcja, pomiary, testy”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z pracodawcą Eltel Networks Energetyka SA. Spotkanie odbędzie się w formie on-line już 23.06.2021 o godzinie 11:00.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z pracodawcą Baker Hughes, na którym będziemy gościć przedstawicieli firmy z polskiego oddziału w Warszawie. Baker Hughes jest światowym dostawcą zintegrowanych produktów, usług i rozwiązań cyfrowych dla przemysłu wydobycia ropy naftowej, zwiększających efektywność, minimalizujących ryzyka u obniżających koszty całego spektrum czynności wykonywanych w trakcie zagospodarowania złóż ropy naftowej i gazu. Firma zatrudnia około 43 000 pracowników w ponad 80 krajach na świecie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów na Spotkanie Otwarte z UTC CCS Manufacturing Polska Sp.zo.o. które odbędzie się w dniu 23.05.2019 o godzinie 14.00-15.00 w Budynku V, Sala V6.

Zapraszamy na spotkanie z firmą Transsystem.

Zapraszamy na spotkanie „Start w Jasnych Barwach” z Fabryką Farb i Lakierów Śnieżka SA, które odbędzie się 15 maja na terenie naszej uczelni.

EC TEST Systems z Krakowa zajmuje się dostarczaniem rozwiązań pomiarowych i diagnostycznych dla przemysłu, budownictwa, nauki. Jedną z dziedzin, którą się zajmujemy jest termowizja.