Biuro Karier organizuje spotkanie z firmą KIRCHHOFF Automotive na PRz

Zdjęcie wydarzenia

W dniu 08.06.2022 w godz. 15.00 -16.30 zapraszamy serdecznie na spotkanie prezentacyjne firmy KIRCHHOFF Automotive z siedzibą w Mielcu, które odbędzie się na sali V15 w Budynku V.

Podczas spotkania zaprezentujemy najważniejsze informacje o naszym przedsiębiorstwie oraz ofertę dla studentów zapraszającą na praktyki. W szczególności zapraszamy studentów II i III roku wydziałów  Budowa Maszyn i Lotnictwo oraz Elektrotechnika i Informatyka, ale jesteśmy otwarci także na ambitnych studentów innych kierunków.

Organizujemy praktyki w następujących działach: Zarządzanie Produkcją, Jakość, Technika i Rozwój, Techniczne Przygotowanie Produkcji, Zarządzanie Projektami, Utrzymanie Ruchu, Logistyka, Zakupy, Sprzedaż, Finanse (Księgowość/Controlling), IT oraz SAP.

Każdą aplikację rozważymy indywidualnie.

Nasze praktyki odbywają się w życzliwej, dynamicznej atmosferze. Każdy student staje się członkiem zespołu i wykonuje realną pracę specjalisty podczas jego nieobecności lub ramię w ramię nabywając cennego doświadczenia.

Reprezentanci działów Techniki i Rozwoju, Zarządzania Produkcją, Utrzymania Ruchu oraz Technicznego Przygotowania Produkcji opowiedzą w trakcie spotkania o firmie i specyfice zadań w poszczególnych obszarach oraz o oczekiwaniach i perspektywach praktyk i pracy w naszej organizacji.  

Po spotkaniu odpowiemy na Państwa pytania.

 

KIRCHHOFF Automotive - GLOBALNY GRACZ NA RYNKU MOTORYZACYJNYM

KIRCHHOFF Polska Spółka z o.o. działa w ramach międzynarodowego koncernu KIRCHHOFF Automotive. Przedsiębiorstwa KIRCHHOFF Automotive są zlokalizowane na całym świecie. 27 zakładów w 11 krajach, między innymi w Niemczech, Portugalii,  Irlandii, Meksyku, USA, Kanadzie, Chinach, Rumunii, Hiszpanii, na Węgrzech oraz w Polsce. KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zabezpieczeń przed skutkami kolizji. Zatrudniając ponad 7 500 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

2022-06-01 12:35:08

rodzaj wydarzenia:

Spotkania z pracodawcami

termin:
godzina rozpoczęcia:

08.06.2022
15:00

lokalizacja:

Budynek V