2024-04-10
Kursy

Masz innowacyjny pomysł na biznes? Zapraszamy na bezpłatne spotkania informacyjne z cyklu "Podkarpacka Akademia Startupów"!

2024-01-16
Kursy

Chcesz wiedzieć, jakie trendy kształtują rynek pracy w 2024 roku? Jakie kompetencje będą potrzebne, aby odnieść sukces? Jak przygotować się do wejścia na rynek pracy? Jeśli tak, to koniecznie zapisz się na nasze spotkanie on-line, które odbędzie się 18 stycznia 2024 roku o godzinie 17:00.

2023-11-16
Kursy

W imieniu The Best Way zapraszamy na pierwsze w tym sezonie webinary dotyczące  programów studenckich Work and Travel USA i Camp USA Kasia, dwukrotna uczestniczka programu Work & Travel USA, opowie o warunkach udziału, aktualnych ofertach, kosztach i o tym dlaczego warto spędzić studenckie wakacje w Stanach! Będzie też okazja do zadawania pytań! Spotkania odbędą się na platformie ZOOM.

2023-11-13
Kursy

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich studentów na tegoroczną edycję Akademii Analityka LabMasters. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, a słuchacze otrzymają zaświadczenia uczestnictwa. Szkolenia prowadzą wybitni praktycy biznesowi oraz najlepsi wykładowcy WNE UW.

2023-11-10
Kursy

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie informuje o zapisach na bezpłatne warsztaty „BizneStart - ABC Przedsiębiorczości” prowadzone przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z udziałem specjalistów z różnych dziedzin (ekspert z zakresu przedsiębiorczości, ekspert z zakresu social media).