2019-05-09

Firma Symkom i University of Bath zapraszają na kolejne spotkanie poświęcone zagadnieniom numerycznej mechaniki płynów.

2019-04-30

Jeśli realizujesz startup z zakresu Internetu Rzeczy, przemysłu 4.0 lub machine learningu, który tworzy własną elektronikę i wykorzystuje przy tym technologie mobile, VR lub rozwiązania wearables, koniecznie zgłoś się do Samsung Inkubator - to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

2019-04-30

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę o wzajemnej współpracy z Fabryką Farb i Lakierów Śnieżka SA. Dzięki porozumieniu studenci uczelni będą mogli m.in. wziąć udział w programie stażowym jednego z największych producentów farb w Europie.

2019-04-17

W listopadzie 2019 zorganizowana zostanie konferencja Perspektywy Women in Tech Summit - największe wydarzenie dla kobiet w technologiach w tej części świata

2019-02-26

Instytut Tyflologiczny PZN zaprasza do udziału w projekcie „Aktywny Absolwent” współfinansowanego ze środków PFRON, realizowanego w ramach pilotażowego programu „ Absolwent”.

2019-01-08

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, którego współorganizatorami są Pratt & Whitney Rzeszów oraz Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów

2018-11-29

Politechnika Rzeszowska pozyskała dofinansowanie na realizację staży zawodowych w ramach PROGRAMU OPERACYJNEGO WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ.

2018-11-29

Konkurs skierowany jest do kierunków technicznych, a nagrodą są płatne staże w naszej firmie.