Dodano: 2023-04-13 Pracuj w Wydawnictwie GREG

Wydawnictwo edukacyjne GREG poszukuje osób studiujących na ostatnich latach do przygotowywania materiałów edukacyjnych dla uczniów i uczennic ze wszystkich przedmiotów nauczanych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych (język polski, angielski, matematyka, biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, WOS, EDB).

Wymagamy znajomości obsługi komputera i edytorów tekstu, dokładności oraz terminowości.

Oferujemy:

· pracę wyłącznie w trybie zdalnym,

· elastyczny czas pracy do samodzielnego ustalenia,

· atrakcyjne wynagrodzenie w okolicach 4200 zł brutto – w zależności od zaangażowania i liczby przepracowanych godzin,

· możliwość zdobycia doświadczenia w pracy redakcyjnej, korektorskiej oraz związanej z przygotowaniem metodycznym.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z kilkuzdaniowym opisem swojej osoby na adres mailowy: rekrutacja@greg.pl.

Redakcja uprzejmie zastrzega, iż kontaktuje się jedynie z wybranymi kandydatami. Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych.