Dodano: 2023-04-12 Studencie Zbadaj.to - weź udział w konkursie

Zbadaj.to to zaproszenie do fascynującej przygody z insightami! Dzięki udziałowi w konkursie zdobędziesz praktyczną wiedzę o zachowaniach i potrzebach ludzi oraz dowiesz się jak prowadzić badania i tworzyć strategie. To bardzo poszukiwane kompetencje, niezbędne w wielu zawodach i branżach. Finałowy Boot Camp zbadaj.to z udziałem doświadczonych praktyków biznesu to prawdziwy booster Twojej kariery i networkingu! W 2023 partnerem konkursu jest Bank BNP Paribas.

Konkurs zbadaj.to jest skierowany do wszystkich osób w wieku 20-25 lat studiujących na wyższych uczelniach. Nie ma znaczenia czy jesteś na studiach pierwszego czy drugiego stopnia (albo innych) oraz na jakim kierunku studiujesz.

W tegorocznej, już 11stej, edycji konkursu naszym partnerem jest Bank BNP Paribas.

• w pierwszym etapie zarejestruj swój udział w konkursie,
  • w drugim etapie prześlemy Ci zadanie konkursowe polegające na przygotowaniu i przesłaniu krótkiej prezentacji (ppt, pdf lub video) dot. potrzeb młodych ludzi w obszarze usług,
  • autorzy i autorki 20 najciekawszych propozycji przechodzą do finałowego etapu i już w czerwcu wezmą udział w Boot Campie w Badowie. Tu przy wsparciu naszych mentorów będą pracować nad realnym casem biznesowym Banku BNP Paribas.