2022-09-20

Ministerstwo Obrony Narodowej proponuje absolwentom uczelni technicznych rozwój kompetencji zawodowych w Wojsku Polskim na stanowiskach pracowników cywilnych lub żołnierzy zawodowych.

2022-09-20

MACIEJ FRANTA i JAKUB SZCZĘSNY gośćmi kolejnego spotkania LIVE A&B z cyklu #NOWE TRENDY W ARCHITEKTURZE

2022-09-19

Już w listopadzie w AmberExpo w Gdańsku po raz drugi w historii odbędą się Krajowe Eliminacje SkillsPoland do międzynarodowego konkursu EuroSkills, który odbędzie się we wrześniu 2023 roku w Polsce.

2022-09-19

PCG Academia i WEBCON współpracują na rynku szkół wyższych od stycznia 2021 roku. W tym czasie obie firmy zrealizowały już kilkanaście wspólnych projektów, a platforma WEBCON BPS ze względu na swoją elastyczność i łatwość użycia, stała się jednym z najbardziej pożądanych systemów na uczelniach.

2022-09-14

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze prace z zakresu ubezpieczeń społecznych. Konkurs obejmuje następujące kategorie: najlepsza praca licencjacka, najlepsza praca magisterska, najlepsza praca doktorska.

2022-09-13

Jesteś studentem lub absolwentem studiów technicznych i chciałbyś rozpocząć karierę w IT? Dobrze trafiłeś! W amc TECH PRO-SCHOOL nauczymy Cię programowania od podstaw! Doświadczenie w tym zakresie nie jest wymagane.

2022-09-13

w imieniu Fundacji Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium informujemy o zapisach do VI edycji bezpłatnego projektu - Career Boost prowadzonego przez ekspertów: pracowników - wolontariuszy jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS Bank.

2022-09-13

Znalezienie satysfakcjonującej posady jest trudnym zadaniem - szczególnie, gdy ktoś stawia pierwsze kroki na rynku pracy. Jak szybko znaleźć dla siebie intratne oferty zatrudnienia? Najlepiej wziąć udział w Festiwalu Pracy JOBICON! To świetna okazja, aby poznać przedstawicieli firm, z którymi chcesz związać swoją przyszłość zawodową!

2022-09-09

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła II edycję konkursu „Innowacje w drogownictwie”.  Konkurs adresowany jest do studentów i absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, stacjonarnych lub niestacjonarnych, których prace dyplomowe (magisterskie, inżynierskie, licencjackie) zostały obronione w okresie od 1 stycznia 2021 do 22 września 2022 r. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych prac dyplomowych, których wyniki mogą być zastosowane w drogownictwie.

2022-09-07

Serdecznie zapraszamy młodych naukowców do wzięcia udziału w drugiej edycji międzynarodowego konkursu o Europejską Nagrodę Naukową im. Stanisława Lema, organizowanego przez Politechnikę Wrocławską.