2022-10-05

Już niedługo wszyscy zainteresowani tematyką technologii chmurowych oraz konteneryzacji będą mogli wykorzystać możliwości platformy Vmware Tanzu i rozpocząć przygodę z tworzeniem i zarządzaniem aplikacjami.

2022-10-05

Niezależnie od tego czy stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy, czy może posiadasz już doświadczenie, skorzystaj z możliwości i weź udział w Wirtualnych Targach Pracy organizowanych przez ACCA. To niepowtarzalna okazja do tego, aby Twoje umiejętności i doświadczenie zostały dostrzeżone przez pracodawców z całej Unii Europejskiej. Wydarzenie odbędzie się 26 października, w godzinach 8:00-20:00. Koniczna jest rejestracja.

2022-10-04

Czy chcesz podnieść swoje kompetencje zawodowe? A może chcesz uzupełnić swoje CV o umiejętności i wiedzę zdobytą na kursach dotyczących współczesnych trendów zawodowych, tj. digital marketing, sustainability?

2022-10-04

CEMEX po raz kolejny nagrodzi najlepsze prace dyplomowe, poświęcone nowoczesnym, „zielonym” rozwiązaniom dla branży cementowej, betonowej i kruszywowej. Prace w konkursie „Kreuj zieloną przyszłość z CEMEX” można zgłaszać od 1 października 2022 r. do 31 stycznia 2023 r. Autorom zwycięskich prac oraz ich promotorom zostaną przyznane nagrody finansowe. Wydarzenie wpisuje się w globalną strategię „Future in Action”, której celem jest redukcja emisji CO2 w zakładach CEMEX.

2022-10-04

Women in Tech Camp to obóz dla najzdolniejszych studentek kierunków informatycznych z polskich uczelni. W tym roku odbędzie się już szósta edycja największego w Europie campu tematycznego dla dziewczyn w IT. Dla studentek jest to niezwykła okazja do zgłębienia tajników programowania, spotkania wybitnych mentorów i mentorek oraz zaplanowania kariery profesjonalnej i ścieżki rozwoju osobistego w branży technologicznej. Dziewczyny stworzą też network inspiracji i wzajemnego wsparcia, który stanowić będzie fundament dla ruchu wybitnych kobiet w IT.

2022-10-04

Jesteś studentem lub absolwentem? Aplikuj na staż w Kancelarii Premiera! Właśnie ruszył program stażowy koordynowany przez Cyfryzację KPRM. To oferta dla osób do 30 roku życia, które chcą się rozwijać i zdobyć doświadczenie zawodowe w administracji publicznej.

2022-10-03

Global Coding Challenge, czyli międzyuczelniany konkurs programistyczny, rusza za parę dni!

2022-10-03

w imieniu Dziennika Gazety Prawnej oraz Banku Gospodarstwa Krajowego zapraszamy do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel, którego celem jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o wodzie, wodorze i węglu jako o trzech zasobach życia, wśród młodych ludzi.

2022-10-03

W imieniu Organizatorów – PCG Academia, Times Higher Education i Fundacji Rektorów Polskich zapraszamy Państwa do udziału w VIII edycji konferencji Leaders in University Management LUMEN 2022.

2022-09-27

Wydarzenie odbędzie się 19 października 2022 roku, aby wziąć w nim udział należy jedynie zarejestrować się pod podanym linkiem. W ramach wydarzenia poruszone zostaną tematy związane z trendami oraz procesem rekrutacji w branży IT. Studenci będą mieli możliwość porozmawiania bezpośrednio z Rekruterami IT i zadawania im pytań. Podczas wydarzenia nasi Specjaliści podzielą się swoimi spostrzeżeniami odnośnie rynku IT i zaprezentują najnowsze trendy.