2022-10-04

Jesteś studentem lub absolwentem? Aplikuj na staż w Kancelarii Premiera! Właśnie ruszył program stażowy koordynowany przez Cyfryzację KPRM. To oferta dla osób do 30 roku życia, które chcą się rozwijać i zdobyć doświadczenie zawodowe w administracji publicznej.

2022-10-03

Global Coding Challenge, czyli międzyuczelniany konkurs programistyczny, rusza za parę dni!

2022-10-03

w imieniu Dziennika Gazety Prawnej oraz Banku Gospodarstwa Krajowego zapraszamy do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel, którego celem jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o wodzie, wodorze i węglu jako o trzech zasobach życia, wśród młodych ludzi.

2022-10-03

W imieniu Organizatorów – PCG Academia, Times Higher Education i Fundacji Rektorów Polskich zapraszamy Państwa do udziału w VIII edycji konferencji Leaders in University Management LUMEN 2022.

2022-09-27

Wydarzenie odbędzie się 19 października 2022 roku, aby wziąć w nim udział należy jedynie zarejestrować się pod podanym linkiem. W ramach wydarzenia poruszone zostaną tematy związane z trendami oraz procesem rekrutacji w branży IT. Studenci będą mieli możliwość porozmawiania bezpośrednio z Rekruterami IT i zadawania im pytań. Podczas wydarzenia nasi Specjaliści podzielą się swoimi spostrzeżeniami odnośnie rynku IT i zaprezentują najnowsze trendy.

2022-09-27

PwC Cloud Bootcamp to program, dzięki któremu z łatwością wejdziesz do świata technologii chmurowych. Akademia prowadzona jest przez najlepszych architektów z praktycznym doświadczeniem zdobytym w innowacyjnych projektach zrealizowanych na całym świecie.  Jeżeli terminy takie jak Cloud Native, Architektura Chmur Publicznych, Serverless, Automatyzacja, DevOps czy Data Engineering wzbudzają Twoją ciekawość, to doskonale! Poznasz charakterystykę usług chmurowych oraz zaczniesz dostrzegać płynące z nich możliwości. Nauczysz się mądrego korzystania z dobrodziejstw chmur obliczeniowych oraz pomożemy Ci zrozumieć, jak wykorzystać ich potencjał, żeby adresować wymagania biznesowe w praktyczny sposób.

2022-09-26

Warsaw Health Innovation Hub, Roche Polska i Janssen Polska we współpracy z Federacją Przedsiębiorców Polskich inicjują wspólny projekt pod nazwą e-Health Hackathon, skierowany do studentów informatyki, bioinformatyki, biotechnologii oraz start up’ów. Celem Hackathonu jest zgromadzenie innowacyjnych pomysłów i przełożenie ich na rozwiązania informatyczne, które w praktyczny sposób wpłyną na poprawę opieki nad pacjentami kardiologicznymi. E-Health Hackathon odbędzie się 8–9 października. Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy.

2022-09-26

Obecnie prowadzone są dwa programy semestralnych stypendiów naukowo-kulturalnych: program dla osób z Ukrainy i Białorusi w Polsce program dla osób z Polski do Niemiec

2022-09-22

Wielkimi krokami zbliża się Subcarpathian NASA Space Apps Challenge 2022, nieziemski Hackathon organizowany przez Podkarpackie Centrum Innowacji!

2022-09-21

Ekologia i zrównoważony rozwój to temat IV edycji Akademii ProtoLab - programu edukacyjnego połączonego z konkursem!