Dodano: 2022-01-11 V edycja Programu Top Young 100

Zapraszamy do udziału w V edycji Programu Top Young 100, który jest inicjatywą skierowaną do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem w Polsce. Tworzony przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie. Ma na celu budowę wizerunku Polski jako silnego centrum kompetencji logistycznych na skale Europy poprzez m.in. wsparcie i promocję młodych talentów na rynku zawodowym. Program jest inicjatywą ciągłą, stale stawiającą przed studentami nowe wyzwania, które dają im możliwość rozwoju swojej wiedzy i umiejętności praktycznych.
Zbliża się kolejny etap rekrutacji. Już 19 stycznia rozpocznie się pobór do V edycji programu Top Young 100. Aby dowiedzieć się więcej na temat Programu Top Young 100 oraz jak wziąć udział w rekrutacji, zapraszamy Was do odwiedzenia strony internetowej www.topyoung100.pl/rekrutacja/ oraz śledzenia Social Mediów @TopYoung100
Już 12.01.2021 odbędzie się webinar informacyjny dla kandydatów do V edycji programu Top Young 100. Będzie to świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat rekrutacji oraz uzyskać odpowiedź na każde nurtujące Was pytanie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie państwo na fanpage @TopYoung100.