Dodano: 2022-01-12 Zapraszamy do udziału drugiej edycji w HighwEY 2 SAP

Zapraszamy Cię do udziału drugiej edycji w HighwEY 2 SAP – unikalnego na rynku programu, który pozwoli Ci rozpocząć przygodę z  najpopularniejszym systemem ERP na świecie.
100% uczestników pierwszej edycji uznało zdobyte doświadczenie za przydatne, a aż 94% zdecydowało się zostać z nami na dłużej. W ramach 3-miesięcznych, płatnych praktyk weźmiesz udział w cyklu szkoleń prowadzonych przez doświadczonych konsultantów. Nie tylko zajrzysz za kulisy prowadzonych przez nas projektów w obszarze SAP, ale także staniesz się ich częścią.
Dowiesz się, czym jest moc możliwości: od analizy oczekiwań klientów, przez implementację procesów w systemie po zagadnienia związane z rozwojem modułów SAP oraz ich administracją.
Jeśli zdobywanie wiedzy pójdzie Ci dobrze, a rodzaj zadań spodoba, zaproponujemy Ci pozostanie w zespole. To jednak dopiero początek ciekawych wyzwań w świecie SAP.

Doświadczenie nie jest koniecznie. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Twoje główne zadania:

• testowanie aplikacji i programów,
  • przygotowywanie dokumentacji,
  • wsparcie zarządzania cyklem życia produktu,
  • udział w szkoleniach i warsztatach technologicznych

Jeśli masz już pewną wiedzę i zdajesz sobie sprawę, że java i javascript to nie to samo, a SQL UNION to nie związek studencki o dziwnej nazwie, wprowadzimy Cię głębiej w tematy takie jak:

• budowanie pierwszych aplikacji
  • monitoring systemów

Umiejętności, które wykorzystasz:

• zaangażowanie, otwartość na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy,
  • zdolności analityczne,
  • wysokie kompetencje komunikacyjne,
  • szybkość przyswajania nowych technologii,
  • dobra organizacja pracy,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

• status studenta lub absolwenta studiów na kierunkach ekonomicznych ścisłych, technologicznych
  • jeśli nie jesteś już studentem i nawet posiadasz doświadczenie biznesowe, jednakże od dłuższego czasu myśl o spróbowaniu własnych sił w świecie consultingu SAP nie pozwala Ci spokojnie zasnąć – tak, ta oferta jest również dla Ciebie
  • dostępność 5 dni w tygodniu

Docenimy również:

• doświadczenie z technologią SAP
  • umiejętność programowania (być może niekoniecznie w asemblerze)
  • znajomość zagadnień z zakresu baz danych
  • doświadczenie z zakresu administracją systemów
  • zarządzanie projektami, cyklem życia produktów – świetnie czekamy także na Ciebie
  • znajomość narzędzi: pakiet MS Office, MS Visio, MS Project,  Enterprise Architect
  • aktywność w kołach naukowych lub/i organizacjach studenckich

Pasujesz do nas, jeśli:

Lubisz pracę z ludźmi w równym stopniu jak nowe technologie, szukasz wyzwań i nie chcesz by każdy dzień w pracy wyglądał tak samo.

Oferujemy:

• płatne praktyki, jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami
  • stałą pracę, jeśli masz już tytuł licencjata lub magistra

a także:

• najlepszą praktyczną szkołę technologii dla biznesu,
  • różnorodne doświadczenia w ramach różnorodnych projektów,
  • Innovate EY – finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości,
  • indywidulną mapę szkoleń,
  • elastyczny czas i miejsce pracy,
  • dedykowanego Career Counselor’a,
  • program EY Care & Wellness
  • biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji albo możliwość pracy zdalnej

*Start Akademii Technologicznej HighwEY 2 SAP (II edycja) zaplanowany jest na marzec 2022 roku.

Link do szczególów:

Link do aplikowania: